BALUMINATI
BALUMINATI
  • 36
  • 2 720 135
  • Registrace 3. 10. 2016
Žiju v USA a tenhle kanál je o všem, co má motor a kola. Co tady můžete vidět? Recenze upravených aut, videa ze srazů, závodů, spoustu spálený gumy a pořádný žíznivý motory. Rozhodně nečekejte, že tu budu onanovat nad kdejakou popelnící z koncernu VW, nad oktávkou v naftě a nebo bezpohlavní R8čkou.

Video
Konec americké legendy? Corvette C8 & Cadillac Escalade - NOVINKY 1
Konec americké legendy? Corvette C8 & Cadillac Escalade - NOVINKY 1
Před 2 dny
Je nová Corvette C8 koncem americké legendy jménem Corvette? Nebo je to naopak? Jaká bude nová Corvette s motorem uprostřed? A jak vypadá nový nejluxusnější SUV v Americe - Cadillac Escalade a jakou nabušenou techniku v sobě skrývá? To vše uvidíte v tomhle videu! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, byl to podraz, vyhlášení soutěže, dovoz auta z usa do čr, jaký auto sháníme, dovoz auta z usa, dovoz auta z usa do cr, auto z usa do cr, ford mustang, chevrolet camaro, dodge challenger, mustang, camaro, challenger, f150, ecoboost, hemi, dodge ram, chevrolet camaro, chevrolet camaro rs, chevrolet camaro 2ss, chevrolet camaro ss, podvodný praktiky autobazarů, praktiky autobazarů v Miami, lži, podvody, podrazy, okradli nás, f150, ford truck, ecoboost, f150 ecoboost, vše o novým trucku, ukaž káru, f150 3.5 ecoboost, kolik to stálo, kolik to stalo, kolik to všechno stálo, příhlášení auta z dovozu, náklady na dovoz auta z usa, kolik stojí dovézt auto z usa, chevrolet corvette c8, 2021 cadillac escalade, luxusní suv, konec americké legendy, chevrolet corvette c8 z51, chevrolet corvette c8 z06, chevrolet corvette c8 zr1, chevrolet corvette hybrid, novinky o autech, auto novinky Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Dovoz auta z USA do ČR 8 - Kolik to stálo? Přihlášení v ČR?
Dovoz auta z USA do ČR 8 - Kolik to stálo? Přihlášení v ČR?
Před 7 dny
Kolik to stálo? Kolik stojí doprava auta z USA do ČR? Jak probíhá přihlášení v ČR? A na kolik to vyjde? Odpověď na všechny tyhle otázky najdete v posledním dílu série o kupování Ford F150 pro Jardu. Užijte si video! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, byl to podraz, vyhlášení soutěže, dovoz auta z usa do čr, jaký auto sháníme, dovoz auta z usa, dovoz auta z usa do cr, auto z usa do cr, ford mustang, chevrolet camaro, dodge challenger, mustang, camaro, challenger, f150, ecoboost, hemi, dodge ram, chevrolet camaro, chevrolet camaro rs, chevrolet camaro 2ss, chevrolet camaro ss, podvodný praktiky autobazarů, praktiky autobazarů v Miami, lži, podvody, podrazy, okradli nás, f150, ford truck, ecoboost, f150 ecoboost, vše o novým trucku, ukaž káru, f150 3.5 ecoboost, kolik to stálo, kolik to stalo, kolik to všechno stálo, příhlášení auta z dovozu, náklady na dovoz auta z usa, kolik stojí dovézt auto z usa Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Chceš si projet Route 66 na Harleyi? Splň si sen!
Chceš si projet Route 66 na Harleyi? Splň si sen!
Před 9 dny
Chceš projet Route 66 na Harley Davidson? V tomhle videu se dozvíš jak na to. Taky probereme ceny Jeepu Gladiator, který byl v minulém videu a pár dalších věcí. Užij si video! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, harley davidson, harley davidson rental, chopper, route 66, traveling, travel, motorbike, bike, harley davidson las vegas, las vegas, red rock canyon #harleydavidson #lasvegas #route66 Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Nejschopnější pickup světa? - Nový Jeep Gladiator
Nejschopnější pickup světa? - Nový Jeep Gladiator
Před 13 dny
První české video o nové Jeepu Gladiator je tady! Proč je tenhle pickup nejočekávanější novinka roku 2019? Proč by mohl být Gladiator nejschopnější pickup světa? Jak je tohle auto promakaný? Jak funguje a jak se s ním jezdí. To a mnoho dalšího se dozvíte v tomhle videu. NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, byl to podraz, vyhlášení soutěže, dovoz auta z usa do čr, jaký auto sháníme, dovoz auta z usa, dovoz auta z usa do cr, auto z usa do cr, ford mustang, chevrolet camaro, dodge challenger, mustang, camaro, challenger, f150, ecoboost, hemi, dodge ram, chevrolet camaro, chevrolet camaro rs, chevrolet camaro 2ss, chevrolet camaro ss, jeep gladiator, jeep wrangler, jeep, jeep gladiator launch edition, jeep gladiator rubicon, test jeep gladiator, jeep gladiator cz, jeep gladiator cesky #jeepgladiator #jeep #baluminati #onlyinajeep Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Dovoz auta z USA do ČR 7 - Podělal jsem to! Proč jsem netočil?
Dovoz auta z USA do ČR 7 - Podělal jsem to! Proč jsem netočil?
Před 14 dny
Jak to bylo? Okradl jsem Jardu? Užívám si peněz na Bahamách? Tyto a další podobné konspirace v novém videu po mega dlouhé přestávce. Dozvíte se, jak to dopadlo s autem, proč jsem netočil a kam se bude ubírat tenhle kanál. Užijte si videjko! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, byl to podraz, vyhlášení soutěže, dovoz auta z usa do čr, jaký auto sháníme, dovoz auta z usa, dovoz auta z usa do cr, auto z usa do cr, ford mustang, chevrolet camaro, dodge challenger, mustang, camaro, challenger, f150, ecoboost, hemi, dodge ram, chevrolet camaro, chevrolet camaro rs, chevrolet camaro 2ss, chevrolet camaro ss, podvodný praktiky autobazarů, praktiky autobazarů v Miami, lži, podvody, podrazy, okradli nás, f150, ford truck, ecoboost, f150 ecoboost, vše o novým trucku, ukaž káru, f150 3.5 ecoboost, co bude dál, co bude dal, pujde auto prihlasit, půjde auto přihlásit, byl to podvod, proč jsem netočil, okradl jsem ho, jak to dopadlo Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Dovoz auta z USA do ČR 6 - Co bude dál? Půjde auto přihlásit? +Vyhlášení soutěží!
Dovoz auta z USA do ČR 6 - Co bude dál? Půjde auto přihlásit? +Vyhlášení soutěží!
Před 9 měsíci
Konečně! Konečně je auto předaný k přepravě lodí! Konečně se věci hejbou. V tomhle videu se dozvíte, co to obnášelo, jestli půjde ta F150 přihlásit v ČR a jací jsou výherci soutěží z předchozích videií. :) Užijte si video! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, byl to podraz, vyhlášení soutěže, dovoz auta z usa do čr, jaký auto sháníme, dovoz auta z usa, dovoz auta z usa do cr, auto z usa do cr, ford mustang, chevrolet camaro, dodge challenger, mustang, camaro, challenger, f150, ecoboost, hemi, dodge ram, chevrolet camaro, chevrolet camaro rs, chevrolet camaro 2ss, chevrolet camaro ss, podvodný praktiky autobazarů, praktiky autobazarů v Miami, lži, podvody, podrazy, okradli nás, f150, ford truck, ecoboost, f150 ecoboost, vše o novým trucku, ukaž káru, f150 3.5 ecoboost, co bude dál, co bude dal, pujde auto prihlasit, půjde auto přihlásit Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Dovoz auta z USA do ČR 5 - Vše o novým trucku! Prohlídka Ford F150 3.5 V6!
Dovoz auta z USA do ČR 5 - Vše o novým trucku! Prohlídka Ford F150 3.5 V6!
Před 9 měsíci
Je to tady!!! Video o novým trucku, který jsme koupili a budeme posílat do ČR. Dozvíte se úplně všechno o Fordu F150 třinácté generace. Taky se dozvíte jak si stojí v porovnání v F150 dřívějších generací a spoustu dalšího. Užijte si videjko! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, byl to podraz, vyhlášení soutěže, dovoz auta z usa do čr, jaký auto sháníme, dovoz auta z usa, dovoz auta z usa do cr, auto z usa do cr, ford mustang, chevrolet camaro, dodge challenger, mustang, camaro, challenger, f150, ecoboost, hemi, dodge ram, chevrolet camaro, chevrolet camaro rs, chevrolet camaro 2ss, chevrolet camaro ss, podvodný praktiky autobazarů, praktiky autobazarů v Miami, lži, podvody, podrazy, okradli nás, f150, ford truck, ecoboost, f150 ecoboost, vše o novým trucku, ukaž káru, f150 3.5 ecoboost Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Dovoz auta z USA do ČR 4 - Podělalo se to!!! Co teď?
Dovoz auta z USA do ČR 4 - Podělalo se to!!! Co teď?
Před 9 měsíci
Konečně měla přijít ta lepší část našeho výletu a zase drama a komplikace. :( Auto se nevešlo na vozík, i přestože podle údajů na internetu mělo. Jak jsme to vyřešili se dozvíte ve videu! Užijte si ho! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, byl to podraz, vyhlášení soutěže, dovoz auta z usa do čr, jaký auto sháníme, dovoz auta z usa, dovoz auta z usa do cr, auto z usa do cr, ford mustang, chevrolet camaro, dodge challenger, mustang, camaro, challenger, f150, ecoboost, hemi, dodge ram, chevrolet camaro, chevrolet camaro rs, chevrolet camaro 2ss, chevrolet camaro ss, podvodný praktiky autobazarů, praktiky autobazarů v Miami, lži, podvody, podrazy, okradli nás, f150, ford truck, ecoboost, f150 ecoboost, tohle jsme koupili, nás okradli, podělalo se to Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Dovoz auta z USA do ČR 3 - Tohle jsme koupili a pak nás okradli!!!
Dovoz auta z USA do ČR 3 - Tohle jsme koupili a pak nás okradli!!!
Před 9 měsíci
KONEČNĚ! Konečně jsme koupili auto, který se bude posílat do ČR. Bylo to docela nečekaný, ale podařilo se. Ve videu se dozvíte jaký auto to je. A taky jak nás v Miami okradli! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, byl to podraz, vyhlášení soutěže, dovoz auta z usa do čr, jaký auto sháníme, dovoz auta z usa, dovoz auta z usa do cr, auto z usa do cr, ford mustang, chevrolet camaro, dodge challenger, mustang, camaro, challenger, f150, ecoboost, hemi, dodge ram, chevrolet camaro, chevrolet camaro rs, chevrolet camaro 2ss, chevrolet camaro ss, podvodný praktiky autobazarů, praktiky autobazarů v Miami, lži, podvody, podrazy, okradli nás, f150, ford truck, ecoboost, f150 ecoboost, tohle jsme koupili, nás okradli Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Dovoz auta z USA do ČR 2 - Praktiky autobazarů v Miami!
Dovoz auta z USA do ČR 2 - Praktiky autobazarů v Miami!
Před 9 měsíci
A je to tady! Další díl nové telenovely z prostředí autobazarů je tady! Tentokrát sháníme auto, které budeme posílat do ČR! V dnešním dílu uvidíte projížďky Chevroletu Camaro RS a Chevroletu Camaro 2SS. Taky se dozvíte, co všechno si dovolí autobazary v Miami. Užijte si videjko! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, byl to podraz, vyhlášení soutěže, dovoz auta z usa do čr, jaký auto sháníme, dovoz auta z usa, dovoz auta z usa do cr, auto z usa do cr, ford mustang, chevrolet camaro, dodge challenger, mustang, camaro, challenger, f150, ecoboost, hemi, dodge ram, chevrolet camaro, chevrolet camaro rs, chevrolet camaro 2ss, chevrolet camaro ss, podvodný praktiky autobazarů, praktiky autobazarů v Miami, lži, podvody, podrazy Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Dovoz auta z USA do ČR 1 - Jaký auto sháníme? +SOUTĚŽ
Dovoz auta z USA do ČR 1 - Jaký auto sháníme? +SOUTĚŽ
Před 9 měsíci
Konečně je to tady! První díl nové ságy, jak sháníme další auto v USA. Kam pro auto jedeme? Kde ho bude shánět? Co vlastně chceme dovézt? Vše se dozvíte ve videu! Video srážka se srnkou - csmind.info/video/mIp3itHWjn6in5o.html Video s opravou karavanu - csmind.info/video/eIWNodrMnIamoq8.html NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, byl to podraz, vyhlášení soutěže, dovoz auta z usa do čr, jaký auto sháníme, dovoz auta z usa, dovoz auta z usa do cr, auto z usa do cr, ford mustang, chevrolet camaro, dodge challenger, mustang, camaro, challenger, f150, ecoboost, hemi, dodge ram Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Kupujeme novej truck 10 - Byl to podraz? +Vyhlášení soutěže!
Kupujeme novej truck 10 - Byl to podraz? +Vyhlášení soutěže!
Před 10 měsíci
Zlatonka?! Jak to s ní dopadlo? Byl to fakt podraz od Carlose nebo v tom bylo něco jinýho? V tomhle videu se dozvíte pravdu. NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, byl to podraz, vyhlášení soutěže Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Moje první auto? Čím jsem jezdil v ČR? ASK 1
Moje první auto? Čím jsem jezdil v ČR? ASK 1
Před 10 měsíci
Čím se živíme? Jaký bylo moje první auto? Čím jsem jezdil v ČR? Chci si upravit novou F350? Jaký je moje vysněný auto? Na to a spoustu dalších vašich otázek odpovídám v prvním videu ASK. Je to dlouhý, tak se pohodlně rozvalte a užijte si to. :) VIDEA O KOUPI A UPRAVOVÁNÍ KARAVANU - csmind.info/lastPLSMP6MS15IkJcZNgJVF_uQdMu42r_IZfz.html NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch, čím jsem jezdil v čr, moje první auto, cim jsem jezdil v cr Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Vše o novým trucku!!! Prohlídka Ford F350 King Ranch 6.7 Powerstroke
Vše o novým trucku!!! Prohlídka Ford F350 King Ranch 6.7 Powerstroke
Před 10 měsíci
Balumináti, slibovaný video je tady! Prolezl jsem s kamerou náš novej truck. Snad jsem ukázal vše. Jo a na konci videa uvidíte, jak tahle třítunová krabice jede. :) NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni, vše o novým trucku, ukaž káru, ukaz karu, ford f350 king ranch Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Kupujeme novej truck 8 - Jak koupit auto v USA? Techničák? Kolik stojí přihlášení?
Kupujeme novej truck 8 - Jak koupit auto v USA? Techničák? Kolik stojí přihlášení?
Před 11 měsíci
Jak koupit auto v Americe? Kolik stojí přihlášení? Na co si dát pozor? Jak vypadá americký technický průkaz? Na podobný otázky najdete odpovědi v dnešním videu! Užijte si ho! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ US INZERCE: craigslist.org cargurus.com cars.com autotrader.com carsforsale.com ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck, jak koupit auto v usa, jak koupit auto v americe, technicak, techničák, kolik stojí přihlášení, kolik stoji prihlaseni Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Kupujeme novej truck 7 - TOHLE JE ON!!! +SOUTĚŽ
Kupujeme novej truck 7 - TOHLE JE ON!!! +SOUTĚŽ
Před 11 měsíci
TOHLE JE ON. Náš novej truck! Co na něj říkáte? Ve videu kromě něho uvidíte i první problémy s novým autem, perfektní přístup bazarníka a spoustu dalšího. Užijte si video! A nezapomeňte soutěžit!!! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck Hudba - Wide Awake - Something More Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Kupujeme novej truck 6 - Našli jsme v TEXASu vysněnej truck??? +SOUTĚŽ
Kupujeme novej truck 6 - Našli jsme v TEXASu vysněnej truck??? +SOUTĚŽ
Před 11 měsíci
A je to tady! Vyrazili jsme konečně do Texasu, kde je větší výběr trucků. Projeli jsme jich zas několik. Našli jsme tam nás vysněnej truck? Bude to benzíňák nebo diesel? Domluvili jsme se na ceně? To a ještě hromadu dalšího se dozvíte v dnešním videu! Nezapomeňte soutěžit! :) NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, texas, našli jsme v texasu vysněnej truck Hudba - Koven - Never Have I Felt This Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Kupujeme novej truck 5 - Už toho máme dost!
Kupujeme novej truck 5 - Už toho máme dost!
Před 11 měsíci
Už toho máme dost! V bazaru se zlatonkou nás furt oblbujou a nám došla trpělivost. Co se bude dít dál? To se dozvíte v dnešním videu! Užijte si ho! A napište, jaký z toho máte pocit! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, jsme bez auta, rekordní prodej auta,už toho máme dost, udělali podraz Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Kupujeme novej truck 4 - Jsme bez auta!!!
Kupujeme novej truck 4 - Jsme bez auta!!!
Před 11 měsíci
Čůs Balumináti, novej díl nekonečný telenovely o tom, jak kupujeme novej truck. V tomhle díle jsme jen tak ze srandy dali inzerát na náš truck a on se během rekordních 20ti hodin prodal. Taky uvidíte, jakou jsme si půjčili káru a ještě prohlídku další dieselové fordky. NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8, jsme bez auta, rekordní prodej auta Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Kupujeme novej truck 3 - Ford F250 6.2 V8 benzín
Kupujeme novej truck 3 - Ford F250 6.2 V8 benzín
Před 11 měsíci
Další den. Další díl telenovely "Kup si svůj truck." Další truck. Tentokrát F250 v benzínu - 6.2 V8. Jak se mi tenhle truck líbil? Vezmu ho? Co se mi přihodilo při projížďce? NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke, 6.2 v8, F250 6.2 V8 Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Kupujeme novej truck 2 - Ford F250 6.7 Powerstroke
Kupujeme novej truck 2 - Ford F250 6.7 Powerstroke
Před 11 měsíci
Slibovanej první vlog z nakupování novýho trucku. V dnešním videu se jedeme podívat a projet si prvního adepta Ford F250 z roku 2011 s 6.7 V8 dieselem Powerstroke pod kapotou. Co na něj říkáte? NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe, první adept, ford f250 6.7 powerstroke, 6.7 powerstroke Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Kupujeme novej truck 1 - Trucky v USA - Druhy, značky atd.
Kupujeme novej truck 1 - Trucky v USA - Druhy, značky atd.
Před 11 měsíci
Konečně! Naše Fordka se vydala na zasloužený odpočinek a my začínáme vybírat další truck, se kterým budeme tahat náš karavan po Americe. V dnešním videu se dozvíte, jaké trucky se dají v Americe koupit, jaký je třeba rozdíl mezi RAMem 1500 a 2500 a jaký přesně truck sháníme. Užijte si videjko. NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, pickup truck, trucky v usa, trucky v americe, ford f150, ram 1500, ram 2500, ram 3500, ford f250, ford f350, chevrolet silverado, gmc sierra, chevrolet colorado, gmc canyon, ford ranger, nissan titan, nissan navara, nissan frontier, toyota tacoma, toyota tundra, kupujeme novej truck, kupuju novej truck, americké pickupy, americke pickupy, pickupy v usa, pickupy v americe Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Canon EOS M50 - Nejlepší kamera na vlogování nebo krám???
Canon EOS M50 - Nejlepší kamera na vlogování nebo krám???
Před 11 měsíci
Čůs borci, konečně slibovaný video o bezzrcadlovce Canon EOS M50. Jak se mi po několika měsících osvědčila? Jsem spokojenej nebo bych se jí nejradši zbavil? To a spoustu dalšího se dozvíte ve videu. NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz canon m50, eos m50, canon eos m50, test, canon eos m50 test, canon m50 cz, canon m50 recenze, canon m50 video test, canon mirrorless, mirrorless camera, canon m50 review, canon m50 video, canon eos, eos m, kamera na vlogování, super kamera, canon m50 cinematic, canon m50 vs 70d, canon eos 70d Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Zesilovač mobilního signálu WEBOOST - unboxing a test
Zesilovač mobilního signálu WEBOOST - unboxing a test
Před rokem
Čůs Balumináti! Dneska si dáme unboxing a test novýho zesilovače na mobil na naše streamy z auta. Stojí to za ty prachy? Funguje to? Vše se dozvíte ve videu. NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz zesilovač mobilního signálu, zesilovač na mobil, zesilovač mobil, zesilovac mobilniho signalu, zesilovac na mobil, zesilovac mobil, weboost, weboost drive sleek, weboost review, weboost drive sleek review, karavan, camping, kemping, live more, live more cz, terka a balů, unboxing, test, první dojmy Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ místo v Americe!!! Tady se rodí svoboda!!!
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ místo v Americe!!! Tady se rodí svoboda!!!
Před rokem
Proč je tohle místo nejdůležitější místo v americe??? Proč se zrovna na tomhle místě rodí svoboda??? Odpovědi se dozvíte ve videu! Napište mi, jestli se vám video líbilo a měli byste zájem o něco podobného i v budoucnu. Díky!!! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz nejdůležitější místo v americe, tady se rodí svoboda, nejdulezitejsi misto v americe, nejdulezitejsi misto v usa, nejdůležitější místo v usa, tady se rodi svoboda, lodenice, loděnice, ingalls shipbuilding, ingalls pascagoula, americké námořnictvo, americke namornictvo, svoboda, nejzajímavější místa v americe, nejzajímavější místa v usa, nejzajimavejsi mista v americe, nejzajimavejsi mista v usa, us navy, pascagoula mississippi, top fakta, top 10 cz, top 5, top 10 Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
LUXUSNÍ obytňák za 11 MEGA!!! TOUR
LUXUSNÍ obytňák za 11 MEGA!!! TOUR
Před rokem
Jak cestujou američtí milionáři v důchodu? Přesně v tomhle. Vezmu vás na prohlídku luxusního obytňáku za 11 mega. Prolezeme si spolu 43 stopý RV od Winnebago - Itasca Ellipse Ultra. Tohle RV nový mělo cenu 460 tis dolarů!!! No mrkejte sami. NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz rv, obytňák, camping, kemping, prohlídka obytňáku, tour obytňáku, obytný vůz, itasca ellipse, winnebago, winnebago itasca ellise ultra, prohlídka obytného vozu, live more, live more cz, livemore, terka a balů, obytňáky v usa, obytňáky v americe, diesel pusher, obytňák za 11 mega, luxusní obytňák, tour, prohlídka Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Inženýři z FORDu jsou jelita!!! Výměna svíček na 2006 Ford F150 5.4 V8
Inženýři z FORDu jsou jelita!!! Výměna svíček na 2006 Ford F150 5.4 V8
Před rokem
Konečně je to tady!!! Konečně jsem rozsekl novej název kanálu, takže od teďka jste všichni Balumináti a kanál taky. :) Dnešní video je mega nejvíc dlouho slibovaný video z výměny svíček na naší Fordce. Nejvíc dlouho jsem tu výměnu odkládal, protože díky chytrým inženýrům z Fordu se svíčky prakticky pokaždé zlomí. No všechno se dozvíte ve videu! Mějte se fajn!!! A napište mi, jestli vás video bavilo. Díky! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ ig: instagram.com/baluminaticz ford f150, how to, diy, ameriky, americký auta americká auta, výměna svíček, výměna svíček ford f150 5.4 v8, spark plug replacement, spark plug replacement ford f150, spark plugs ford 3v, 5.4 v8 spark plugs, inženýři z fordu, baluminati, warm engine Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Lodní péčko v Jupiter Inlet na Floridě
Lodní péčko v Jupiter Inlet na Floridě
Před rokem
Už od mala sním o lodi. Tady na Floridě to aspoň ukájím takovýmhle koukáním po lodích jiných. Terka vyrazila na pláž, což mě mega neba, tak jsem vyrazil na místní inlet pozorovat lodě ve vlnách při odlivu. Jo, tohle je pro mě docela péčko. Vlny nic moc nebyly, ale i tak dobrý. Čekněte video a napište, jestli je tohle něco, co by vás čas od času taky zajímalo. :) Díky! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ fb: facebook.com/zapaltotv twitter: twitter.com/zapaltotv ig: instagram.com/zapaltotv monster trucky, závody monster trucků, monster jam, závody monster trucků v americe, závody monster trucků v usa, americký auta, ameriky, americká auta, americké auta, grave digger, šílený, šílený závody Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
5 TUN & 1500 KONÍ!!! Šílený závody monster trucků v Americe!
5 TUN & 1500 KONÍ!!! Šílený závody monster trucků v Americe!
Před rokem
Jedna z autařských akcí, kterou člověk musí v USA navštívit - závody monster trucků. Tyhle káry váží kolem 5ti tun, ale nakutý V8 motory o výkonu kolem 1500 koní je dokážou vystřelit na skocích i do výšky 10m. Neskutečná podívaná! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ fb: facebook.com/zapaltotv twitter: twitter.com/zapaltotv ig: instagram.com/zapaltotv monster trucky, závody monster trucků, monster jam, závody monster trucků v americe, závody monster trucků v usa, americký auta, ameriky, americká auta, americké auta, grave digger, šílený, šílený závody Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
700+ KONÍ v RAT RODu?! Sraz hot rodů, klasik, muscle cars...
700+ KONÍ v RAT RODu?! Sraz hot rodů, klasik, muscle cars...
Před rokem
Víc než 700 koní v RAT RODu? Amerika je co se aut týče neskutečná. Žiju tady přes dva roky, ale jakejkoliv sraz aut tady mi vždycky vyrazí dech. Ať už se jedná o tuning srazy, srazy muscle cars, hot rodů. V tomhle videu jsem vyrazil na Main Street Cruise v Jacksonville. Tahle akce se tady pořádá už desítky let od samýho začátku úprav aut. Lidi krujzujou v autech tam a zpět, kolem tebe jezdí furt nakutý káry s okompresorovanýma V8. Tohle je ráj každýho autaře. PUSŤTE SI CZ TITULKY!!! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ fb: facebook.com/zapaltotv twitter: twitter.com/zapaltotv ig: instagram.com/zapaltotv 700+ hp rat rod, high power rat rod, ford rat rod, ford hot rod, blown hot rod, supercharged rat rod, 700 koní v rat rodu, sraz hot rodů, tuning sraz v americe, tuning sraz v usa, sraz hot rodů v usa, sraz hot rodů v americe, hot rody, hot rod, sraz amerických aut, americký auta, muscle cars, camaro ss 1969, camaro zl1, americký tuning sraz, usa tuning sraz, tuning sraz 2018, hot rod build, main street cruise jacksonville Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Na mašinách po zadním v plným provozu! NELEGÁLNÍ!
Na mašinách po zadním v plným provozu! NELEGÁLNÍ!
Před 2 lety
Čau borci, pravidelně každou první středu v měsíci se tady svolává akce Wheelie Wednesday. Sraz bikerů, kteří potom vyrazí do ulic Jacksonville a hromadně jezdí po zadním a dělají různý kousky. Na jednu tuhle akci jsme vyrazili a vy se můžete mrknout! Užijte si video! NÁŠ HLAVNÍ YT KANÁL - csmind.info Terčin kanál Pipinění - csmind.info/Cb87255EBwpNo8DUkTEqETQ fb: facebook.com/zapaltotv twitter: twitter.com/zapaltotv ig: instagram.com/zapaltotv wheelie, stoppie, stunty, stunteři, bike stunts, šílenci na mašinách po zadním v plným provozu, wheelie wednesday, jízda po zadním kole, jízda po zadním kole, jízda po zadním na motorce, jacksonville florida, stunt riding, stunt rider, stunt riding street bikes, ilegální závody, sraz motorek, sraz motorkářů, insane illegal motorcycle stunts in real traffic, nelegální, ilegální Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Sraz americkejch gangsterů s vytuněnýma kárama!!!
Sraz americkejch gangsterů s vytuněnýma kárama!!!
Před 2 lety
Chceš vidět, jak vypadá sraz amerických gangsterů? Jak vypadá americká scéna s upravenýma autama? Mrkněte na tohle video z King of the South Car Show. fb: facebook.com/zapaltotv twitter: twitter.com/zapaltotv ig: instagram.com/zapaltotv king of the south car show, tuningový sraz, tuningovy sraz, tuningovy sraz v americe, tuningovy sraz v usa, americký tuningový sraz, sraz lowriderů, sraz upravených aut, tuningový sraz v usa, car show, sraz amerických gangsterů, kots car show, lowridery v americe, lowridery v usa, zapal to Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Největší sraz motorek v Americe?! Daytona Bike Week 2016! Holky a mašiny...
Největší sraz motorek v Americe?! Daytona Bike Week 2016! Holky a mašiny...
Před 2 lety
V tomhle videu vyrážím do Daytona Beach na Floridě na Bike Week 2016. Bike Week soutěží s rally ve Sturgis o post největšího srazu motorkářů na světě. Letos tenhle sraz navštívilo přes 500 tisíc lidí, podle některých zdrojů až 700 tisíc lidí. Ve videu uvidíte spoustu pěkných mašin, holek atd. fb: facebook.com/zapaltotv twitter: twitter.com/zapaltotv ig: instagram.com/zapaltotv Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Pěkný holky + hustý motorky + pivo = Sraz motorkářů, Daytona Beach
Pěkný holky + hustý motorky + pivo = Sraz motorkářů, Daytona Beach
Před 3 lety
V tomhle videu vyrážím do Daytona Beach na Floridě na podzimní obdobu Bike Weeku s názvem Biketoberfest. Bike Week je zřejmě největší sraz motorkářů na světě. Letos tenhle sraz navštívilo cca 700 tisíc lidí. Na Biketoberfestu nebylo tolik motorek jak na jaře, ale i tak bylo na co koukat. Ve videu uvidíte spoustu pěkných mašin, holek atd. fb: facebook.com/zapaltotv twitter: twitter.com/zapaltotv ig: instagram.com/zapaltotv hudba: Silent Partner - Stomp It Away Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Našlapaný pick-upy jezdí bokem po pláži
Našlapaný pick-upy jezdí bokem po pláži
Před 3 lety
Vyrazili jsme do Daytona Beach na sraz trucků, takhle se v USA říká pick-upům. Majitelé se nechali lehce vyhecovat a předvedli, co jejich našlapaný trucky umí. fb: facebook.com/zapaltotv twitter: twitter.com/zapaltotv ig: instagram.com/zapaltotv Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Stroj na prasení │ Hyundai Genesis Coupe 2010
Stroj na prasení │ Hyundai Genesis Coupe 2010
Před 3 lety
Skákání. Pálení gum. A hlavně spousta srandy. Tak by se dalo popsat tohle auto. Až z Texasu za mnou přijel Alex, abych natočil video recenzi jeho auta - 2010 Hyundai Genesis Coupe 2.0T. Alex šel trošku jinou cestou než většina tuningářů - auto zvedl, dal na něj off road kola a udělal z něj ultimátní nástroj pro zábavu. Nezapomeňte mě sledovat na: fb: facebook.com/zapaltotv twitter: twitter.com/zapaltotv ig: instagram.com/zapaltotv Stahování videí z CSmind kanálu "BALUMINATI" je bez písemného svolení autora zakázáno.
Plymouth Die-Cast Replicas
Plymouth Die-Cast Replicas - Před 4 hodinami
Moc pěkné video. Hlavně ty pohledy do historie. Jen tak dál;-) Co se týká Corvetty, každý má na to jiný názor, osobně mě nová generace nějak extra neoslovila. Do C6 super. U C7 se mi hlavně nelíbí, že zmizely ikonické zadní svítilny. Jinak jízdní vlastnosti u nové generace budou bezesporu zase o level výše.
Plymouth Die-Cast Replicas
Plymouth Die-Cast Replicas - Před 4 hodinami
Jeep Gladiator vypadá naprosto parádně!
pavel escalope
pavel escalope - Před 4 hodinami
Co Subaru Ascent? Jako jediný Subaru se dělá mimo Japonsko a je určeno pro severoamerický trh.
Patrik Fiala
Patrik Fiala - Před 6 hodinami
S tím překrýváním Camara a Corvette si to asi udělali sami. Kdyby se drželi víc pony cars, než muscle cars (u Camara), mohlo to být asi jinak. Ale jinak je ten přechod kvůli limitu koncepce celkem pochopitelný. Jen některé trochu zamrzí. Mě se víc líbí stará verze. Jinak Corvette v mých očích stejně vždycky porážel Viper, tak by bylo fajn, kdyby jsi dokázal natočit něco s ním. Vím, že už je to vlastně neexistující model, ale tak můžeš udělat nějaké retro okénko :-) U Escaladea mi zase přijde hezčí ten nový model. Hlavně v interiéru, tan má stará verze fakt škaredý.
Mlsný Lišák
Mlsný Lišák - Před 6 hodinami
Zdravím, super video. Název série třeba: News about (US) cars. Jinak nová Corvette se mi moc líbí. Víc než C7. U C7 jsem měl pocit, že už CHEVY neví jak dál. Souhlasím s Tvým vysvětlením ohledně překrývání trhu s Camarem a o vyčerpání potenciálu stávající koncepce. Hodně na tom bude, ale chápu i to rozčarování části fanoušků. Bylo by fajn, kdyby takový koule mělo Porsche a udělali něco s 911, jejíž potenciál koncepce je dávno přečerpaný a už posledních 20 let vypadá stejně. Nový Escalade je pecka. Taky se mi líbí, ale jestli víc než předchozí generace nevím. Jinak 13.3. letím se ženou na FL. ČUS
Jakub Hájek
Jakub Hájek - Před 8 hodinami
Tady na mě vyskočilo pěkný video, kde Gladiatora zkusili vzít do lesa do bláta. csmind.info/video/qa96kcmson1il9U.html
Strihac Custom Garage
Strihac Custom Garage - Před 9 hodinami
Vette C3 máme a ta má motor uprostřed, sice ve předu furt ale je za přední nápravou, tudíž uprostřed.
Martin Bucek
Martin Bucek - Před 10 hodinami
Pecka! Dobrej vidos)))
dejvid944
dejvid944 - Před 11 hodinami
Nova corvetta bude jeste zajimava, novej escalade je peknej az na ten predek proste cadilac ma skveli protypy ale seriovky jsou trochu nuda. A nova Supra je podle me zatim nejlepsi navrat za posledni dobu a 100x hezci nez oplacany GT-R.
pajabobika
pajabobika - Před 13 hodinami
Trochu mimo tema.. Kde sezenu tu mikinu, co mas na sobe Balu? :O
aspetras
aspetras - Před 13 hodinami
jméno série - BaluCars News - ale proč anglicky nevím :-D , Petrolhead News. Nebo prostě Novinky ze světa aut?
aspetras
aspetras - Před 13 hodinami
K GM - GM je nejlepší šalalalá :-D Předek vypadá Caddyho vypadá monumentálně, akorát mi přijde takovej až moc prázdnej, ale to je ten moderni design noo ;-)
aspetras
aspetras - Před 14 hodinami
Pěkně si to vysvětlil. Koukám na vás skoro od začátku a obdivuju tě čím dál víc. Ty dovedeš zajímavě povídat snad o všem :-D O všem máš nějaký zajímavosti a hlavně podložený fakta se zdravím názorem. Jojo tah to byl asi fakt nutnej a opodstatněnej, víc se mi ale líbí předchozí verze Vettky. Ta nová vypadá už spíš jak Ferrari či lambo a to hlavně z boku.
Migta 007
Migta 007 - Před 21 hodinou
Seria: Car's Paper
Igor Urbanek
Igor Urbanek - Před 21 hodinou
Nevidim ziaden vyznam doviezt auto z US, pokial nie je servis a diely v EU.
Tgamer 1166
Tgamer 1166 - Před 21 hodinou
Super video !! Jen tak dál.
Tomas S
Tomas S - Před 23 hodinami
Jak někdo psal - Balu car news by se mi líbilo
Váca
Váca - Před dnem
Balu car news, myslím že těch 20 min je akorát, a 1 týdně taky dostačující.
Mojmír Špak
Mojmír Špak - Před dnem
Čau. Supr video. Jo a série by se mohla jmenovat: Baluovy autonovinky. Ta corvetta není špatná, ale ten starý vzhled s motorem ve předu se mi líbí víc. Ale radši bych si koupil camaro zl1. Těšim se na tu sérii s tím kupováním kabrio mustanga. Zatim čus👍
Michal Ovsak
Michal Ovsak - Před dnem
Mě by zajímalo rozdělení sedanu, doporučení, a co nového se dá sehnat.
ToYoLeX
ToYoLeX - Před dnem
Lx potřebuje novou generaci, přece jen je to už přes 10 let starý, ale i tak pro mě paráda.
Philliphe Madwell
Philliphe Madwell - Před dnem
BalUScars
Adam Marek
Adam Marek - Před dnem
me se libi ta nova corveta ten cadillac hned bych ho bral kdybych nebral plat v ceskych korunach :D ,,BaluToys
Kuba Chadima
Kuba Chadima - Před dnem
ahoj Balu super vydejko corvette se mi libi vic starsi model a eskalady se mi libi obe jen moc nefandim tem displejum mam radeji klasiku budiky
Ondra Zala
Ondra Zala - Před dnem
K Corvette nemam zadny vztah, takze me motor uprostred nijak nepohorsuje a stejne jako ty, chapu ze nedavalo Chevroletu smysl delat 2 velice podobne vozi a proto se tak rozhodl. Myslim ze ted bude Corvette vice pusobit jako supersport auto a mohla by jezdit o neco lepe :)
tomas kamenik01
tomas kamenik01 - Před dnem
Pěkné video sám mám C3 a strašně moc se mi líbí C7 Za mne C8 dle designu asi ne ale ano koncepce motor uprostřed je lepší.
Lukas Bonni
Lukas Bonni - Před dnem
Ta escalada je ale hnusná ale vnitřek ten je bombovej.
Marcus
Marcus - Před dnem
Konkurencia je aj X7 ci GLS.
THOR T1000
THOR T1000 - Před dnem
Cadillac Escalade musíš sehnat do testu je to krásné auto
Marek Vorel
Marek Vorel - Před dnem
Super videa, jen tak dál. Moc děkujeme :) A rozhodně je nová escalade boží :))) A název asi třeba Balu cars :)
Frantisek Krizik
Frantisek Krizik - Před dnem
Corvette C8 je super - škoda, že pro letošek už je asi celá výrobní kapacita prodaná. No možná zjistíš, že by přeci jen mohla být k mání :-)
Ep!dEm
Ep!dEm - Před dnem
Ja si nemuzu pomoct, ale me se ta C8 libi a moc. Teda krome te protahle, dlouhe zade kde za motorem je jeste kufr. Holt Vette musi byt i prakticka a musi odvezt golf bag... V zakladni verzi za $60 000 clovek dostane 6.2V8 s 490k coz je absolutni bezkonkurecni pomer cena/vykon mezi auty s motorem uprostred a i asi celkove mezi sportovnimi auty. Staci se podivat co si clovek poridi za podobnou cenu v Evrope :D Jeste k tem GM news, nedavno byl predstaveny novy Suburban a Tahoe, kteri taky prinesli nove, pekne zpracovane interiery, ktere se snad s faceliftem prenesou i do trucku. A treba nove Tahoe Z71 vypada taky dost dobre.
Carl Carlssonn
Carl Carlssonn - Před dnem
podle mě udělali chybu, že tomu nedali jiný jméno (myslim Corvettu) mohli si ušetřit spousty keců
Waca
Waca - Před dnem
A co takhle GMC Yukon? :-)
Viktor xxx
Viktor xxx - Před dnem
Mohl by si pokecat o eu autech v usa jestli se vozí auta z eu do usa a tak
Peter Sajna
Peter Sajna - Před dnem
Čo tak si pripomenúť Dodge Viper 🤔🤔🤔
Martin Bořík
Martin Bořík - Před dnem
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Vojta Maslo
Vojta Maslo - Před dnem
Stejně se mi nejvíc líbí Viper😁
Honza Maršálek
Honza Maršálek - Před dnem
Autožurnál a takový
saintMickaëL no.1
saintMickaëL no.1 - Před dnem
Libovy video 🔥 super koncept, navic mas hrozne dobrej vkus na auta 👌 Corvetta starsi je hezci ale ta nova bude neskutecny delo, ktery se bude chovat mozna i lip nez ferrari a bude asi tak o miliardu levnejsi :) A dop*dle ten Cadillac ?! 🤤😍 Nemam slov, nejaka bocni linka ani nic jineho mi tam nijak nedrazdi, v te bile barve je nadhernej. Vnitrek uplne dokonalej, tam bych klidne bydlel 🤷‍♂️ Byt milionar, tak bych tyhle dve auta rozhodne chtel do sveho vozoveho parku 🥰 Pokud by sis pujcoval neco jako toho Jeepa, tak treba Cadillaca CT5ku nebo 4ku by si mohl pujcit, delaji ted nadherny auta asi bych do toho sel radsi nez do Camara a Mustanga (Challengera ne :) ). nebo pujcit TrackHawka nebo nejaky Durango 😉 nebo Demona ci Vipera 🤔🤣 to uz bych chtel moc ja vim 😅 At uz to bude ocemkoli a klidne jen takhle povidani, tak se strasne tesim na dalsi dil 🙏👍
Martin
Martin - Před dnem
Super video a za mě "Eskaláda" je Monstrozně Brutálně Okázalý Pojízdný Zámek :D Je fakt BRUTÁLNÍ a kdybych s ní tady u nás byl s ní schopný jezdit a dala se rozumněji uživit, tak bych si ji koupil ;) No a popravdě: venkovní vzhled staré a interiér a technika té nové. A souhlasím, ta Platinum Long je neskutečná, fakt v CZ jsou ty novější "Eskalády" brutálně drahé... No a Corvetta, připadá mi, že jde už o úplně jiné auto, ale jestli je to dobře nebo špatně, toť otázka. Myslím si, že se to auto vyvíjí zároveň s dobou a s tím, co "společnost" chce.... ;)
GOBLIN_CZE [ KING ]
GOBLIN_CZE [ KING ] - Před dnem
Mohlo by se to jmenovat třeba CarNews... Ale to jak se to bude jmenovat mě zas tak moc nezajímá, víc mě zajímá ta nová supra.
bartys009
bartys009 - Před dnem
A Mercedes Benz GLS není konkurence? Vyrábí se USA
Ondřej Čáslavský
Ondřej Čáslavský - Před dnem
Za mě je teda mnohem větší zneuctění modelu Mustang Mach-E.. U Corvetty je to nějaký vývoj, ale Mach-E je za mě strašný a to jsem velký fanoušek elektromobility.. :/ Taky by jsi na to mohl kouknout a říct nám k tomu něco. :) Jinak super styl videí! Děláš to skvěle, ať se daří! :)
rezo94
rezo94 - Před dnem
ten Escalade je krasne auto... ale tie featury... boze, ten mikrofon ma aj posrane Superbecko :D ale parametre, interier a vyzor to ma uletene dobry :D
Bloozy
Bloozy - Před dnem
Nová Corvette mi nehorázně připomíná Ferrari ale špatně to nevypadá a nová Escalade? Interier luxusni ale zvenku mě to asi až tolik neoslovilo
voloda000111
voloda000111 - Před dnem
krasna je ta c8 ja ju chcem :D
Subo
Subo - Před dnem
Balú vs US Cars :)
Kakauko Jkejej
Kakauko Jkejej - Před dnem
Mne sa viac paci nova corvetta😍 nejsom zaryty fanusik tak mi ten motor v strede nevadi
František
František - Před dnem
Nádherné video, velmi kvalitní obsah! Líbí se mně název BALU Car News . Držím vám palce.
Jakub Mrhal
Jakub Mrhal - Před dnem
C6 ZR1 je za mě favorit. A s názvem bych žádný experiment nedělal. Prostě Novinky. :)
Zdeněk Klimeš
Zdeněk Klimeš - Před dnem
Na jméně mi nezáleží, bohatě stačí když udržíte kurs. 👍👍
Balkonový Zahradník
Balkonový Zahradník - Před dnem
Název co Baluminátgear?
Petr T
Petr T - Před dnem
Starší je hezčí
David Pudil
David Pudil - Před dnem
Mně se líbí víc ta starší protože od i novější to už je jenom prachobyčejný sporťák to už je zneuctění jména
Skyblock Nowada
Skyblock Nowada - Před dnem
Tento koncept sa mi strašne páči, chcem ďalšie videá 😄🙂
Jaroslav Čejka
Jaroslav Čejka - Před dnem
Jsem uchylnej na Chevrolet suburban.. Ale ta nová escalade.. Slint.
martin sedláček
martin sedláček - Před dnem
Super formát i časově
Magnus Atheus
Magnus Atheus - Před dnem
Přesně jak bylo řečeno ve videu, je to logický krok k větší sportovnosti. Ještě před dvaceti lety jsem nemohl vidět interiér aut z USA jak byli hnusný, ale dnes se karta obrací a právě Navigator a Escalade dohnala Evropu, někde i předčila. CarNati
Proky
Proky - Před dnem
Kam se sere autosalon
XLinteoX
XLinteoX - Před dnem
Ahoj,kde jsi našel tu tabulku aut ?:)
Nash Dortik19
Nash Dortik19 - Před dnem
Jeep choreke co si o něm myslíš Balu.....Ja ho mám 2018 moc jsem spokojený....
Karel
Karel - Před dnem
jmeno serie: BaluCars :-)
Radovan Moravek
Radovan Moravek - Před dnem
priznam sa, ze americke auta moc nemusim a z pocuteho mi nie je jasna podstata hejtu korvety. to naozaj niekto odsudzuje krok - umiestnit motor do stredu? ved motor v strede a vyvazenie 50:50 je pri sportovom aute podstata! ale ano, meno corvety to mohlo zneuctit, kedze to meno bolo vzdy o pozovani - o tvareni sa sportovo pri cakani v mcdrive
Nash Dortik19
Nash Dortik19 - Před dnem
Corveta je hezká....
Nash Dortik19
Nash Dortik19 - Před dnem
Ja chceme ve videu Nununu
Proton
Proton - Před dnem
kanál USCAR na auta, která v EU moc neznáme (i z např. Střední a Jižní Ameriky), by byl vyjímečný počin na českém youtube, to nikdo nedělá
RafyCZ
RafyCZ - Před dnem
Tohle bude fakt dobrá série.
Proton
Proton - Před dnem
srovnávací fotky, super, díky, strá Corveta a Eskaláda vypadají lépe, nová Corveta je krok správným směrem, motor uprostřed, bohužel nová Eskaláda vypadá jak její sourozenci a to není dobře, přesně to co jste psal mi na ní chybí, zužující se profil a zadní světla, snad i ty přední by bylo lepší udělat více jako ve staré verzy, vertikální, tím bylo to auto opravdu výjimečné a škody, že se od toho odklonili
blp7
blp7 - Před dnem
Ta bíla eskaláda je majestátná :P
Adam 21
Adam 21 - Před dnem
Balu Cars News
BykeGang_Tomík
BykeGang_Tomík - Před dnem
Baluvinky 😂😂😂😂
Peter Tellinger
Peter Tellinger - Před dnem
neviem ci setkym, ale mne trochu utekal zvuk(meskalo video) inak super diel !! dakujem
HEDGEhogCRATE
HEDGEhogCRATE - Před dnem
UenžínS
Radek Mayer
Radek Mayer - Před dnem
Balů je to super. Jen tak dál.
David Šimek
David Šimek - Před dnem
Americké legendy
klimbíkova bastlírna
klimbíkova bastlírna - Před dnem
radost si GM fandum urcite udelal, teda i me :) a ta linka u escalade je taky presne to co se mi na tech trech novych fullsize suv nelibi moc, mozna si zvyknem no, ale bylo pekne jak mel i suburban i yukon xl tu linku jednu, do generace 2020. a escalade svetla taky presne co si myslim, ze ty stare byly super, jak svitily svisle cary pres celou vysku auta skoro :) dokonce jsem premyslel, ze si mozna muzu koupit v cine na suburbana ty svetla a vymenit si je. ledkove. suburban ma totiz nad svetlama plastove kryty na mista, kde ma escalade ty svetla, vedle okna, takze by to nemusel byt vubec problem. ale je to dost drahe, minimalne deset litru a jeste to je cina, tak kdo vi, co by prislo :)
Michal Kolitsch
Michal Kolitsch - Před dnem
Čauko, chci se zeptat jestli budeš vědět kolik bude stát dovoz.
Zetorek
Zetorek - Před dnem
pro me je to ferrari a camaro melo mimco
Albus Kumbál
Albus Kumbál - Před dnem
Corvette určitě starší...novější na první pohled prostě připomíná Ferrari jako tu 458 Italia. A co třeba Balunoviny? :D to se dobře vyslovuje a pamatuje :D
Vašek Kamínek
Vašek Kamínek - Před dnem
Corvette je v pohode ale ta supra je na pi*u
►SQREN◄
►SQREN◄ - Před dnem
Dívám se na ně na dvě různá auta. Tak za mě jsou obě pěkné a obě mají něco do sebe. 😉Mluvím o corvette😉. Jinak cadilac topka.
Karim Kapitančík
Karim Kapitančík - Před dnem
14:28 řekl bych, že od roku 2020 to bude spíš X7čka a GLSko.
riconder wot
riconder wot - Před dnem
s tou korvetou to je v pohode,je to krok do predu.Ale už to nebude tá korveta čo bola
Jiří Bělohlavek
Jiří Bělohlavek - Před dnem
Ten Cadillac je nádhernej , bral bych ho hned
Ten druhej
Ten druhej - Před dnem
Natoč názor na Mustang mach E prosím.
III F S III
III F S III - Před dnem
Díky, pěkný video, kvalitní obsah! Líbí se mi, že jsi udělal u Corvette i takový historický rozbor. 👍 C7 vypadá fakt lépe, stejně tak starší Escalade... Nicméně nová c8 bude určitě kulervoucí sporťák za slušné peníze, kdežto nový Escalade bohužel začíná vypadat trochu japonsky...
Dan Vykydal
Dan Vykydal - Před dnem
Teda mě se víc líbí ten Navigátor první než Escalade xd
krysta karhan
krysta karhan - Před dnem
C8 mi připomíná ferrari
lunop
lunop - Před dnem
Car News
radar633
radar633 - Před dnem
Nový káry název cesky
radar633
radar633 - Před dnem
Ta starší corveta.
Michal Rybák
Michal Rybák - Před dnem
Staršia corvetta sa mi páči tiez viac, ale nebral by som to ako vraždu alebo co. Pritom sa mi páči nová corvetta viac ako camaro. Video super. Sériu by som nazval balu cars, balu news, tak nejako. No a kým si v USA chcelo by to auta ktoré sú unas v úzadí, kazdy vidí len trucky a Mustang 😀. Nejake el camino, ak sa este vyrába a podobne.
Adam
Adam - Před dnem
Mohl by jsi zkusit třeba natočit nějakou zajímavost o Subaru Tribeca B9, vím ze to je z Asie, ale bylo by to celkem zajímavý si myslím 😄
Martin Lehrer
Martin Lehrer - Před dnem
Balusalon
David Petrov
David Petrov - Před dnem
dekujeme za video :) ,, a navigator je kua muj vlhky sen :D
garfild kocour
garfild kocour - Před dnem
Hezký
Marry Wolf
Marry Wolf - Před dnem
Baluvinky! :D :D
zabijáckej
zabijáckej - Před dnem
Pěkný
Jirka Beneš
Jirka Beneš - Před dnem
Car News