Lollipopz
Lollipopz
  • 101
  • 98
  • Registrace
Tipy & triky, originální vychytávky, zajímavé novinky, tancování a zkrátka vše co nás i vás zajímá. Jsme hudební a taneční skupina Lollipopz a o tomhle všem je náš pořad Lollymánie :)
PS: Kanál Lollymánie sledují především děti, proto je diskuze pod jednotlivými díly moderována a komentáře obsahující nadávky a vulgarismy automaticky mažeme. Je nám jasné, že Lollymánie se nemusí líbit každému, ale kritika se dá napsat i slušně :)
Děkujeme za pochopení.
Lollipopz crew.

Video
LOLLIPOPZ - Náš první stream!💛💚💙💜
LOLLIPOPZ - Náš první stream!💛💚💙💜
Před 3 dny
Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal. Pozor, všechny jarní koncerty již byly přesunuty na podzim: www.ticketportal.cz/event/LOL... www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 55 - Nálož slizkých novinek od So Slime!
Lollyboxing 55 - Nálož slizkých novinek od So Slime!
Před 4 dny
V dnešním Lollyboxingu si vyzkoušíme nálož nových slizů od So Slime🤩 Jsou hned čtyři a všechny jsou super - jeden mění barvu, druhý svítí ve tmě, další se dá zase suprově nafukovat.... Jo a ještě něco - Nikki se tentokrát při natáčení moc nedařilo a několikrát se během natáčení kvůli ní muselo uklízet studio...uvidíte sami😅 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal. Pozor, všechny jarní koncerty již byly přesunuty na podzim: www.ticketportal.cz/event/LOL... www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E11 - Zvládneme ty nejtěžší jazykolamy?
Lollymánie S03E11 - Zvládneme ty nejtěžší jazykolamy?
Před 8 dny
Máte talent na jazykolamy?😋 Jaký nejtěžší dovedete říct bez přeřeknutí?😁 My jsme sij ich zkusily 10, od nejlehčích po ty nejtěžší😄 Komu to šlo nejlépe a kdo si úplně zamotal jazyk?😂 Jazykolamovou soutěž si pro nás připravila Kája, host této Lollymánie 💚💜💙💛 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal. Pozor, všechny jarní koncerty již byly přesunuty na podzim: www.ticketportal.cz/event/LOL... www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 54 - Závody s Phlat Ballem
Lollyboxing 54 - Závody s Phlat Ballem
Před 14 dny
Vyzkoušely jsme si nový Phlat Ball V4 a rovnou jsme si s ním udělaly takové malé závody😁😍 Tipnete si vítěze?😋 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal. Pozor, všechny jarní koncerty již byly přesunuty na podzim: www.ticketportal.cz/event/LOL... www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E10 - Toaletní Olympiáda
Lollymánie S03E10 - Toaletní Olympiáda
Před 22 dny
Pozor pozor❗️Dva silné týmy proti sobě nastoupí v největší sportovní události tohoto roku - v Toaletní Olympiádě!😅 Nebudeme potřebovat míč, lyže, hokejku ani jinou sportovní pomůcku😁 Hlavním nástrojem v této soutěži je toaletní papír!🧻🧻🧻 Komu budete fandit? Nikče a Ellie nebo Páje a Nikki?💚💜💙💛 Popravdě, už dlouho jsme si žádné natáčení neužily tak naplno😂 Můžete se zapojit i vy😇 Rádi budeme na Instagramu sdílet vaše fotky a videa s hashtagem #ToaletniOlympiada😁 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal. Pozor, všechny jarní koncerty již byly přesunuty na podzim: www.ticketportal.cz/event/LOL... www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Staň se součástí našeho studia💜
Lollymánie - Staň se součástí našeho studia💜
Před 27 dny
I tvoje jméno může zaznít v Lollymánii a navíc tvůj obrázek může vidět až statisíce lidí😲🤩 Každý se může stát součástí našeho studia na jeden i více dílů😇 Jak na to? Mrkni na video😋😘 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal. Pozor, všechny jarní koncerty již byly přesunuty na podzim: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 53 - LEGO Friends: Soutěž v pečení
Lollyboxing 53 - LEGO Friends: Soutěž v pečení
Před měsícem
Kuchařskou show, jako v televizi, jsme si užily se stavebnicí Lego Friends: Soutěž v pečení😍 Chtěli byste si i vy zasoutěžit?😇 Tak se podívejte na video zapojte se do soutěže o pět těchto stavebnic!🤩 www.lego.com/cs-cz/kids/sets/friends/-baking-competition-4ada28c5c7304af9bfe58c0a88726c3b- Na rukách máme náramky LEGO Dots, které již z Lollyboxingu znáte 🙂 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal. Pozor, všechny jarní koncerty již byly přesunuty na podzim: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 52 - LEGO Trolls: Světové Turné
Lollyboxing 52 - LEGO Trolls: Světové Turné
Před měsícem
Máte rádi film Trollové?🤩 Pokud ano, tak určitě víte, že letos má premiéru druhý díl s názvem Trollové: Světové Turné🙂 A právě k tomuto druhému dílu vznikla i stejnojmenná stavebnice od Lego, kterou si vyzkoušíme v dnešním Lollyboxingu😍 A nejen to - Trollové milují hudbu a tanec, takže by byla škoda, kdybychom si v tomto videu trochu nezatančily😁😋 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E09 - 5 věcí, které nám moc chybí!😔
Lollymánie S03E09 - 5 věcí, které nám moc chybí!😔
Před měsícem
Určitě by každý z vás přišel na minimálně jednu věc, po které se mu v této době hodně stýská😔 Ale většinou jich bude spíše více, že jo? My jsme jich daly dohromady pět🙂 Mimochodem když na tohle video koukáme a jsme u té páté věci, tak máme slzy v očích😥💛💚💙💜 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal. POZOR! Postupně přesouváme jarní koncerty na nové termíny. Všechny vaše vstupenky zůstávají platné. www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E08 - Elišky Pomsta...Ha Ha Ha...!😈
Lollymánie S03E08 - Elišky Pomsta...Ha Ha Ha...!😈
Před měsícem
Ne, nezapomněla jsem na to, jak mě Pája asi před půl rokem vyprankovala…chvíli jsem myslela, že mi zničila paruku!😡Pomsta bude extra sladká!😁 Pája totiž jen předstírala, že mi ustříhla paruku. Ve skutečnosti zničila jen napodobeninu mé paruky z Bambule(pokud jste video neviděli, určitě se podívejte)😇 Ale já…já jsem si na svou pomstu vzala Páji skutečnou paruku!😈 Čekala jsem už delší dobu na moment, kdy to půjde. A ten moment přišel minulé natáčení, kdy Pája přišla pozdě a já jsem se tak mohla připravit😋 Aby se Pája nedivila, proč jí natáčíme, řekli jsme jí, že budeme točit přípravy Lollymánie do nového videa😇 Nikča a Nikki o všem věděly a pomohly mi💙💜 Bála jsem se, jakože fakt jsem se bála, jestli to vyjde!😖 No, koukněte na video a uvidíte, jak to dopadlo😁😘 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal. POZOR! Postupně přesouváme jarní koncerty na nové termíny. Všechny vaše vstupenky zůstávají platné. www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 51 - LEGO Dots
Lollyboxing 51 - LEGO Dots
Před měsícem
LEGO Dots vám určitě představovat nemusíme🤩 Kdo viděl náš vlog z Londýna, tak ho moc dobře zná🙂 Lego Dots jsou malé barevné lego kostičky, pomocí kterých si můžete vyrobit stylové doplňky - na sebe i do pokojíčku💜 Můžeš stavět podle obrázků a nebo využít vlastní fantazii😍 Mrkněte na video a uvidíte, jaké stylové náramky jsme si vyrobily!😘 www.bambule.cz/lego-dots #DotYourWorld Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Zvládne Ellie přijít po rukách na pódium???
Lollymánie - Zvládne Ellie přijít po rukách na pódium???
Před měsícem
Pořád bojujete s nudou, i když jste viděli naše video Jak na nudu v karanténě?😇 Tak s námi pojďte do naší výzvy #DamTo2020!🤩 Vyberte si nějaký cíl, na který jste si nikdy neudělali čas a skočte do něj po hlavě💙 Chtěli jste vždycky umět hrát na ukulele? Naučit se hvězdu? Nebo všechny vlajky světa? Kdy na to bude více času, než teď?😋 Cíl by to měl být splnitelný, abyste věděli, že když se budete snažit, máte šanci to do začátku školy dát😇 I my do toho jdeme! Jak se do challenge zapojit se dozvíte ve videu!😘 #DamTo2020 #Challenge Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E07 - Když už z karantény blázníme...
Lollymánie S03E07 - Když už z karantény blázníme...
Před 2 měsíci
Každý den doma, z toho by se člověk zbláznil😭 Chápeme, že to tak teď prostě musí být, to se nedá nic dělat. Ale nemáte někdy pocit, že už z toho sezení doma tak trochu šílíte?🤪 Pojďme se podívat na to, kam až to může zajít😁 Je to samozřejmě jen legrace…teda až na ty psí pamlsky, na ně se Ellie opravdu hodně těšila😂😂😂 PS: Omluvte prosím Nikki, která se tohoto natáčení nemohla zúčastnit. Od příštího týdne jí ve videích zase uvidíte😇💙 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Otázky na Páju
Lollymánie - Otázky na Páju
Před 2 měsíci
Už to skoro vypadalo, že se nedočkáte, že jo?😂 Kvůli videu o nudě v karanténě se moje minivideo muselo o týden posunout, ale to nevadí🙂 Doufáme, že už se tolik nenudíte a tady je můj výběr otázek od vás💛 Posílám žlutou pusu😘 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show KONCERTY, KTERÝCH SE DOTKNE ZÁKAZ HROMADNÝCH AKCÍ, BUDOU PŘESUNUTY NA NOVÝ TERMÍN. VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ PLATNÉ. www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E06 - Typy lidí v obchodech
Lollymánie S03E06 - Typy lidí v obchodech
Před 2 měsíci
Když nás už někdy před dvěma měsíci napadlo, že natočíme video o typech lidí v obchodech, tak jsme ještě nevěděly, že ho budeme natáčet v době, kdy to v obchodních centrech bude vypadat jako v hororu😱 Touto Lollymánií si připomeneme, jaké různé, a někdy hodně zvláštní lidi, můžeme potkat v obchodech😁 Nechybí třeba „fotomodelky“, které si v kabinkách nafotí tisíc fotek na Instagram, ale nic si nekoupí, a nebo lidi, co jdou pro jednu konkrétní věc, ale odejdou s narvanými taškami🤣 No a jaký typ jste vy?😋 Napadají vás nějaké další?😘 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E05 - Jak na nudu v karanténě?
Lollymánie S03E05 - Jak na nudu v karanténě?
Před 2 měsíci
Co dělat doma, kromě koukání na seriály a hraní na telefonu, když nikam kvůli tomu strašnému koronaviru nesmíme?☹️ V tomto díle Lollymánie vám ukážeme 10 + 1 tipů, co dělat doma v době karantény😇 My jen doufáme, že takové video už brzy nebude potřeba. Moc se těšíme, až zase vyskočíme na pódium a užijeme si s vámi koncert😍 Do té doby na sebe ale dávejte pozor a dodržujte pravidla, která teď jsou, i když se vám třeba nelíbí😉 A snad vám toto video alespoň trochu pomůže zabít nudu😘 Trička, mikiny, paruky, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz Pozor, CD nyní jen za 199 Kč. Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 50 - Tajemné vajíčko s překvapením
Lollyboxing 50 - Tajemné vajíčko s překvapením
Před 2 měsíci
Fizzeez jsou tajemná vajíčka, která ve vodě vyšumí a vylíhne se z nich zvířátko nebo dinosaurus😍 Ale to úplně nejlepší je, že pokud pak zvířátko necháte alespoň týden ve vodě, tak se zvětší a to vážně o dost!😲 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Otázky na Nikču
Lollymánie - Otázky na Nikču
Před 2 měsíci
A teď jáááá😁💜O mně toho víte nejméně a tak jsem schválně vybírala i takové ty obyčejnější otázky, ale vybrala jsem i pár originálnějších😋 Tak snad se o mně v tomto videu dozvíte co nejvíce věcí, které vás zajímají😘 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Otázky na Ellie
Lollymánie - Otázky na Ellie
Před 2 měsíci
Mám ráda žáby? Miluju někoho? Jaký je můj oblíbený emoji? Stal se mi někdy trapas na pódiu? Pokud na některé z těchto otázek neumíš odpovědět, podívej se na můj ask, do kterého jsem vybrala 30 otázek, které jste mi psali v CSmind komunitě😍💚 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E04 - Vlog z Londýna
Lollymánie S03E04 - Vlog z Londýna
Před 2 měsíci
O tajemném výletě do Londýna jsme toho moc nevěděly. Vlastně kromě pozvánky od Lega, která byla jedinou nápovědou, jsme nevěděly vůbec nic🙄 Do Londýna jsme dorazily večer. Přestože jsme netušily, co nás druhý den čeká a pořád nám to vrtalo hlavou, nebránilo nám to, abychom si užily super večer v Londýně😍 Moc času jsme neměly, ale vyrazily jsme metrem na známý Picadilly Circus, prošly se, obešly pár obchodů, nakoupily suvenýry a unavené jsme jely zpět na hotel. Další den jsme, podle instrukcí na pozvánce, dorazily na místo, kde se konala akce Lega😇 A jako první a jediní v Česku jsme mohly vidět novinku od Lega - Lego Dots💙 Bylo to větší překvapení, než jsme čekaly, protože to je úplně něco jiného, než Lego, které máme doma. S Lego Dots se dají vyrábět úplně stylové doplňky, třeba náramky, obaly na telefon, šperkovnice, stojany na tužky....stavěly jsme na obědě i v letadle😁 A také jsme navštívily velký dům, ve kterém bylo skoro všechno postavené z Lego Dots! Tam jsme si kromě hraní s Legem i zatancovaly nebo se vykoupaly😂 Výlet do Londýna jsme si fakt úplně nejvíc mega užily!😍😘 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz #dotyourworld www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 49 - Lakujeme si nehty poslepu!
Lollyboxing 49 - Lakujeme si nehty poslepu!
Před 3 měsíci
Laky na nehty BO-PO už z Lollyboxingů dobře znáte😁 Dnes se mrkneme na nové sady těchto laků🤩 A také si zkusíme nalakovat nehty poslepu😂 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Video obsahuje placenou propagaci. Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Otázky na Nikki
Lollymánie - Otázky na Nikki
Před 3 měsíci
Poslali jste mi přes 7 000 otázek...to je prostě bomba😍 Trochu mi trvalo, než jsem prošla😇 Většina z nich se hodně opakovala. Já jsem proto vybrala 30 těch úplně nejčastějších, ale i pár originálních, které mě zaujaly😁 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E03 - Nafukovací svět Hopsina😲
Lollymánie S03E03 - Nafukovací svět Hopsina😲
Před 3 měsíci
Tolik nafukovacích atrakcí pohromadě jsme ještě neviděly😲😁 Jednu po druhé jsme otestovaly a fakt jsme si to mega užily🤩 Mrkněte na video a uvidíte...a možná se ve videu i najdete, pokud jste byli na autogramiádě, která se v Hopsině konala po našem natáčení😇😘 www.hopsina.cz Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 48 - Třpytivá Challenge
Lollyboxing 48 - Třpytivá Challenge
Před 3 měsíci
Je tu další challenge, tentokrát s novými slizy Slimy Glittzy. Kdo vyhraje tentokrát? Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Video obsahuje placenou propagaci. Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E02 - Šprti vs. průšviháři o přestávkách
Lollymánie S03E02 - Šprti vs. průšviháři o přestávkách
Před 3 měsíci
Co děláte nejčastěji o přestávkách? Patříte spíš mezi slušňáky nebo mezi průšviháře? Nebo tak něco mezi?😅 Dnešní Lollymánie bude právě o tom😋🙂 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Video obsahuje placenou propagaci. Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 47 - Modelujeme z Ultraplastelíny se svítící kuličkou
Lollyboxing 47 - Modelujeme z Ultraplastelíny se svítící kuličkou
Před 4 měsíci
Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Fotíme se na nový merch, plakáty, stránky atd...😍
Lollymánie - Fotíme se na nový merch, plakáty, stránky atd...😍
Před 4 měsíci
Vymyslet během chvíle tolik různých póz a výrazů není tak snadné, jak se může zdát, ale i tak nás focení hrozně moc bavilo!😁 Některé z nových fotek už můžete najít na našem Instagramu, Facebooku nebo Spotify a další už brzy uvidíte na našich plakátech, podpisovkách, zápisnících a dalším merchi😍❤️ Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Blíží se setkání s Lollipopz v Hopsině!
Blíží se setkání s Lollipopz v Hopsině!
Před 4 měsíci
Přijďte si s námi užít super den i s autogramiádou v nafukovacím světě Hopsina!😍 Těšíme se na vás 9.2. v Hopsině, v Plzni!😘 Vstupenky si můžeš koupit na www.vouchery.hopsina.cz nebo přímo v Hopsině😘 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 46 - Slizí Challenge!
Lollyboxing 46 - Slizí Challenge!
Před 4 měsíci
Milujeme slizy a vy určitě taky, že jo?😁A proto si v dnešním Lollyboxingu dáme slizí challenge se skvělými slizy Slimy se svítící kuličkou!😍 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Šmejdíme v novém studiu😁
Lollymánie - Šmejdíme v novém studiu😁
Před 4 měsíci
Lollymánii jsme začaly točit před dvěma a půl lety v dětském koutku v Aquapalace Praha😇 Teď se po dvou a půl letech a desítkách natočených videí stěhujeme do nového studia v Bambuli ve Westfieldu Chodov😍 Studio ještě není úplně hotové, ale už tam spousta věcí je a tak jsme se rozhodly, že to tam půjdeme omrknout a trošku prošmejdit😁 Natáčet Lollymánii v novém studiu začneme od příštího měsíce💜 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E01 - Nakupujeme blbosti v barvách Lollipopz 😂
Lollymánie S03E01 - Nakupujeme blbosti v barvách Lollipopz 😂
Před 4 měsíci
Než se dostaví naše nové studio, rozhodly jsme se, že natočíme takovou malou challenge😁 Kolik byste dokázaly ve velkém obchoďáku sehnat věcí v našich barvách? Asi hodně😇 Ale co když ty věci musí být originální, navíc máte limit 1000 Kč a ještě to celé musíte stihnout do hodiny?😂 Zkusily jsme to....a co za parádní kravinky v našich barvách jsme za hodinu sehnaly se můžete podívat v prvním díle třetí řady Lollymánie! 💙💚💜💛 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2020 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S03E00 - Velká novoroční změna😇💜
Lollymánie S03E00 - Velká novoroční změna😇💜
Před 5 měsíci
Naši nejmilejší fanoušci💜 Další rok je fuč, dalších dvanáct měsíců plných koncertů a natáčení uteklo doslova jako voda😇 A tento rok nebude jiný😍 Uvidíme se s vámi na mnoha koncertech a budete nás moct sledovat ve spoustě nových videí🙂 Stejně jako minulý rok se i letos můžete těšit na nové CD. Jedna věc ale bude přesto jiná😇 V Lollipopz totiž došlo ke změně, o níž jste minulý rok hodně mluvili a mnozí z vás ji asi čekali. Laura, které bude letos 14 let a která vás s námi bavila 4 roky, dnes předala růžovou paruku své nástupkyni Nikče, která je od dnešního dne novou členkou Lollipopz💜 Samozřejmě to není tak, že bychom se s Laurou rozloučily a zapomněly na ni. Po tom všem, co jsme spolu prožily, rozhodně zůstaneme kámošky a budeme se pořád vídat, to je jasné💚💙💜💛 Nikču určitě mnoho z vás pozná. Můžete ji totiž znát jako tanečnici od Kája Dětem. Vystupovala s Kájou v Lucerně i na dalších koncertech a hrála v klipech Pod Palmama a Kulička🙂 I my jsme rády, že mezi nás přišel někdo, s kým jsme kámošky vlastně už docela dlouho😘 A věříme, že i vy budete mít Nikču rádi😇 Na představení Nikči i rozloučení s Laurou se můžete podívat v této Lollymánii. Děkujeme vám a moc se na vás všechny těšíme v roce 2020, což je mimochodem už pátý rok, co jsme s vámi! Máme vás mooooc rády. ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM!🥳🎉🍾 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 45 - LEGO Friends CUBES - NOVÉ sběratelské boxíky!
Lollyboxing 45 - LEGO Friends CUBES – NOVÉ sběratelské boxíky!
Před 5 měsíci
Pozor! Soutěžíme o 5 poukazů na LEGO Friends Cubes!😍 Chcete-li se zapojit do naší soutěže, stačí být odběratelem našeho Instagramu instagram.com/lollipopzofficial a k poslední fotce z natáčení Lollyboxingu Lego Friends Cubes napsat do komentářů odpověď na otázku: "KTEROU POSTAVIČKU Z HEARTLAKE CITY MÁŠ NEJRADĚJI"? Na Nový rok vyhlásíme 5 výherců poukazu na Lego Friends Cubes. Přejeme hodně štěstí!😘 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Veselé #lollyvanoce 🎄
Lollymánie - Veselé #lollyvanoce 🎄
Před 5 měsíci
Přejeme všem krásné a veselé #lollyvanoce! Zapojte se do naší vánoční soutěže a vyhrajte lollymerch, jaký budete chtít a speciální přání od nás😇😘 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Ve videu můžete slyšet písničku Vůně Vánoc Hudba: Tomi Popovič Text: Marián Brezáni Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E41 - Když to telatům nejde...😂
Lollymánie S02E41 - Když to telatům nejde...😂
Před 5 měsíci
I když video trvá třeba jen 8 minut, tak natáčení trvá většinou několik hodin. Důvodů je hodně a jedním z nich je i to, že ne vždycky se nám záběr povede natočit na první pokus. Někdy ani na druhý...no a někdy ani na třetí😂 Proto je tu už potřetí video s nepovedenými záběry z natáčení Lollymánie😁😘 Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 44 - Frozen 2 (Projektor Kouzelné Kroky a Kouzelná rukavice)
Lollyboxing 44 - Frozen 2 (Projektor Kouzelné Kroky a Kouzelná rukavice)
Před 5 měsíci
Staň se Elsou se skvělými doplňky z Ledového Království! Vstupenky na Velkou Show 2020 si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E40 - Zachraň koncert Lollipopz!
Lollymánie S02E40 - Zachraň koncert Lollipopz!
Před 6 měsíci
Koncert začíná už za půl hodiny a nám se ztratil mikrofon, bez kterého nemůžeme vystupovat!😲 Pomůžeš nám ho najít?😇 9.12.2019 se v Babmbuli v obchodním centru Europark v Praze otevírá úniková hra pro 1-4 hráče a úkolem v této hře, která se jmenuje Zachraň koncert Lollipopz, je překonat řadu hádanek a rébusů k nalezení našeho mikrofonu😘🥰 V tomto videu vám trošku nakousneme, jak některé hádanky vypadají, ale samozřejmě vám toho nemůžeme prozradit moc😇 Vstupenky jsou v prodeji v Bambulích nebo na www.unikovka-lollipopz.cz Vstupenky na naše vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial instagram.com/nykkimusic Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E39 - Taneční trénink s novými písničkami!
Lollymánie S02E39 - Taneční trénink s novými písničkami!
Před 6 měsíci
Nejen náš taneční trénink, ale i ochutnávku našich úplně nových písniček můžeš vidět…i slyšet ve speciálním díle Lollymánie, který se neodehrává u nás ve studiu, ale v tanečním sále, kde se spolu s naší trenérkou Nykki (csmind.info) připravujeme na naše Vánoční Megashow!😍😘🥰 Vstupenky na naše vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial instagram.com/nykkimusic Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 43 - LEGO Friends - Zábavní Park na molu
Lollyboxing 43 - LEGO Friends - Zábavní Park na molu
Před 6 měsíci
Vstupenky na naše vánoční megashow si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 43 - Slimelicious
Lollyboxing 43 - Slimelicious
Před 6 měsíci
Jsou tu další novinky od So Slime😍 Máš ráda cukrovou vatu, hroznovou limonádu nebo třeba horkou čokoládu? Se Slimelicious si můžeš vyrobit spousty slizoých dobrot🤩 Vstupenky na naše vánoční megashow si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E38 - Vyrobte si MEGALÍZÁTKO! 🍭🍭🍭
Lollymánie S02E38 - Vyrobte si MEGALÍZÁTKO! 🍭🍭🍭
Před 6 měsíci
Už jste někdy drželi v ruce lízátko, které váží více, než kilo?😮 Zkuste si vyrobit naše obrovské megalízátko z ovocného želé😋 Jakou bude mít barvu a jak bude chutnat je jen na vás😇😘 Vstupenky na naše vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 42 - L.O.L. Surprise! Amazing Surprise - Box plný překvapení
Lollyboxing 42 - L.O.L. Surprise! Amazing Surprise - Box plný překvapení
Před 6 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, mikiny, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 41 - Fur Balls My Real Rescue
Lollyboxing 41 - Fur Balls My Real Rescue
Před 6 měsíci
Více informaci o Fur Balls Touláčcíh zjistíte na tmtoys.cz/furballs/ Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW www.ticketportal.cz/event/KAJA-A-BAMBULACEK-host-LOLLIPOPZ Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E37 - Dva dny na Slovensku a nahrávání nových písniček
Lollymánie S02E37 - Dva dny na Slovensku a nahrávání nových písniček
Před 7 měsíci
Náš první vlog „Víkend s Lollipopz“ měl velký úspěch. Proto jsme se rozhodly, že natočíme druhý. Natočily jsme ho na našem dvoudenním výletu do Bratislavy, kde jsme nahrávaly nové písničky. Ty poprvé uslyšíte na Vánočních Megashow v Praze a v Brně. Vlog se od klasických Lollymánií liší tím, že v něm jsme většinou bez paruk a částečně si ho natáčíme samy. Můžete tak vidět zákulisí, které v běžných Lollymániích neuvidíte😇 Rocket mikrofon z této Lollymánie si můžete zakoupit zde: www.mall.cz/hudebni-hracky/adcblackfire-singing-rocket-machine-white?src=sug&s=singing%20rocket Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW www.ticketportal.cz/event/KAJA-A-BAMBULACEK-host-LOLLIPOPZ Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 40 - Rainbow Surprise Duhová panenka
Lollyboxing 40 - Rainbow Surprise Duhová panenka
Před 7 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW www.ticketportal.cz/event/KAJA-A-BAMBULACEK-host-LOLLIPOPZ Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 39 - Sylvanian Families - Městský dům se světly
Lollyboxing 39 - Sylvanian Families - Městský dům se světly
Před 7 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW www.ticketportal.cz/event/KAJA-A-BAMBULACEK-host-LOLLIPOPZ Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E36 - Co máme a nemáme rády na škole 2
Lollymánie S02E36 - Co máme a nemáme rády na škole 2
Před 7 měsíci
Jsou tu další scénky z Lolly školy a tentokrát jste se na nich podíleli i vy!😘🙂 Je to pokračování úspěšného dílu "Co máme a nemáme rádi na škole" 😇 Ale pozor, tentokrát se role učitelky ujala Ellie...a říká si paní učitelka Kachnová 😁😁😁 Magické Aqua Krystaly z videa si můžete zakoupit zde: www.mall.cz/vytvor-sam/mookie-aqua-krystaly-luxusni-design-studio. Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW www.ticketportal.cz/event/KAJA-A-BAMBULACEK-host-LOLLIPOPZ Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 38 - Washimals
Lollyboxing 38 - Washimals
Před 7 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW www.ticketportal.cz/event/KAJA-A-BAMBULACEK-host-LOLLIPOPZ Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - MOJE VLASY!!! Prank na Elišku 🤣
Lollymánie - MOJE VLASY!!! Prank na Elišku 🤣
Před 7 měsíci
Pája se rozhodla, že společně s Laurou udělají prank na Elišku! Copak jí provedly?😲 Chystá Eliška pomstu?😇 Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW www.ticketportal.cz/event/KAJA-A-BAMBULACEK-host-LOLLIPOPZ?idp=1345202 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 37 - Rychlý jako rys
Lollyboxing 37 - Rychlý jako rys
Před 7 měsíci
V dnešním Lollyboxingu otestujeme náš postřeh, zahrajeme si totiž super hru Rychlý jako rys!😍 Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E35 - Nejroztomilejší mazlíčci!💛
Lollymánie S02E35 - Nejroztomilejší mazlíčci!💛
Před 7 měsíci
Psi, kočky, myšky, rybičky, to má asi kde kdo. Lidé ale chovají i mnohem zajímavější mazlíčky😲 O některých jste možná ani neslyšeli nebo by vás nenapadlo, že je někdo může chovat doma. V této Lollymánii se na pár takových podíváme🙂 Také se podíváme na naše mazlíčky, které máme doma😇 A na závěr se můžete zapojit do soutěže o nejroztomilejšího fanouška Lollipopz😁 Více se dozvíte ve videu😘 Tančící lamu z videa si můžete zakoupit zde: www.hracky-4kids.cz/zuru-tancici-lama-bila. www.maxikovy-hracky.cz/zuru-tancici-lama-fialova. Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 36 - Lil' Snaps
Lollyboxing 36 - Lil' Snaps
Před 8 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 35 - Glitterific
Lollyboxing 35 - Glitterific
Před 8 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Vánoční Megashow a další koncerty
Lollymánie - Vánoční Megashow a další koncerty
Před 8 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E34 - Když nás sourozenci štvou...
Lollymánie S02E34 - Když nás sourozenci štvou...
Před 8 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 34 - Novinky od So Slime
Lollyboxing 34 - Novinky od So Slime
Před 8 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 33 - SuperZings
Lollyboxing 33 - SuperZings
Před 8 měsíci
Oficiální stránky Superzings - www.superzings.com/cz Facebook SuperZings CZ - facebook.com/SuperZings.CZ Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E33 - Úžasný den na koních
Lollymánie S02E33 - Úžasný den na koních
Před 9 měsíci
Máte rádi koně?😇 My je milujeme🥰 A proto pro nás bylo úžasné stát se na jeden den našimi oblíbenými hrdinkami z Horse Clubu Schleich😍 Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - 100 000 odběratelů! Rozdáváme merch😍
Lollymánie - 100 000 odběratelů! Rozdáváme merch😍
Před 8 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 32 - Warmies
Lollyboxing 32 - Warmies
Před 9 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 31 - Horse Club - Velký dům se stájí a karavan SCHLEICH
Lollyboxing 31 - Horse Club - Velký dům se stájí a karavan SCHLEICH
Před 9 měsíci
Je tu další Lollyboxing a dnes se pro změnu podíváme do úžasného světa koní - světa Horse Clubu od firmy Schleich😍🐎 Konkrétně vyzkoušíme velký dům se stájí a také pojízdný karavan😇 Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E32 - Prázdniny vs. Školní rok
Lollymánie S02E32 - Prázdniny vs. Školní rok
Před 9 měsíci
Poslední prázdninová Lollymánie je tu😒 A podíváme se v ní na to, jak se liší prázdninové dny od těch školních😉 Ty školní pro nás začínají už zítra...na ty prázdninové si zase budeme muset 10 měsíců počkat. My doufáme, že jste si prázdniny užili, stejně jako my😇💛 Sponzorem epizody jsou dětské ovesné sušenky Emco Biskiti. Vstupenky na naše podzimní koncerty a vánoční MEGASHOW si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 30 - Bo-Po Laky (nové sady se samolepkami akamínky)
Lollyboxing 30 - Bo-Po Laky (nové sady se samolepkami akamínky)
Před 9 měsíci
Vstupenky na naše podzimní a vánoční koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E31 - FaceApp Mánie!
Lollymánie S02E31 - FaceApp Mánie!
Před 9 měsíci
Jak bychom vypadaly s vousy? S brýlemi? S jiným účesem nebo barvou vlasů? A jak budeme vypadat za 60 let? Appka FaceApp, kterou určitě všichni znáte, nám to prozradí 😂 A protože bychom si všichni chtěly zkusit všechno a Lollymánie by pak trvala asi tak 5 hodin, vzaly jsme si na pomoc Lollipopz Magic Wheel, které znáte z epizody "Půjčíš mi vlasy?"😇 Klidně nám na Instafgram Lollipopzofficial posílejte ivaše zfaceappované fotky, rády se zasmějeme 😂😋 Vstupenky na naše podzimní koncerty a vánoční MEGASHOW si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-VANOCNI-MEGASHOW Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 29 - Kvído Cestovatel od Albi
Lollyboxing 29 - Kvído Cestovatel od Albi
Před 10 měsíci
Kolekci Kvído cestovatel zakoupíte v Bambuli a na eshop.albi.cz Vstupenky na naše podzimní koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 28 - Phlat Sport
Lollyboxing 28 - Phlat Sport
Před 10 měsíci
Vstupenky na naše podzimní koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show V dnešním Lollyboxingu si procvičíme mušku. Vyrazily jsme ven vyzkoušet Phlat Sport a byla t ovelká zábava!🙂 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz/ www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E30 - Barevné zmrzky!🍦
Lollymánie S02E30 - Barevné zmrzky!🍦
Před 10 měsíci
Minule to byly mléčné shaky a dnes budeme připravovat výborné, barevné zmrzliny, samozřejmě v našich barvách🍦😍 A nebudeme na to samy😇 Na pomoc jsme si pozvaly naší skvělou kámošku Káju, kterou můžete znát z kanálu csmind.info. Zpívá krásné písničky pro nejmenší děti 😘 Jako vždy, budeme moc rády, když námbudete psát a posílat třeba i fotky, jak se vám naše zmrzky povedly😁 Kájiny webové stránky: www.kajadetem.cz Instagram: instagram.com/kajadetem CSmind: csmind.info Vstupenky na naše podzimní koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopzstore.cz www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 27 - Nová kolekce slizů Slimy!
Lollyboxing 27 - Nová kolekce slizů Slimy!
Před 10 měsíci
Vstupenky na naše podzimní koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Je tu nová kolekce super slizů Slimy...voňavé, křupavé, lávové, tekuté a všechny krásně barevné 😍 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E29 - Super mňamkózní mléčné smoothie a Oťasova pohádková appka
Lollymánie S02E29 - Super mňamkózní mléčné smoothie a Oťasova pohádková appka
Před 10 měsíci
Vstupenky na naše podzimní koncerty si můžete koupit v síti Ticketportal: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-Velka-show Koktejly, shaky, smoothie, drinky...můžete tomu říkat, jak chcete, hlavně, že je to dobré😇 A to ty naše, vyrobené z jogůrtů Olmíci, mléka a čerstvého ovoce určitě jsou🙂 Teda alespoň doufáme😁 Ještě uvidíme, co na ně řeknete vy, tak určitě napište, jak vám naše mléčné drinky chutnaly😘 Také vám v tomto díle ukážeme jednu super appku plnou pohádek, kterou si můžete stáhnout do svých telefonů😍 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 26 - Phlat Disc
Lollyboxing 26 - Phlat Disc
Před 11 měsíci
Frisbee a ping-pong v jednom, to je Phlat Disc, super věc na prázdninové blbnutí venku😍 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Kubánské Léto v Aquapalace Praha
Lollymánie - Kubánské Léto v Aquapalace Praha
Před 11 měsíci
Přijďte si užít do Aquapalace Praha spoustu prázdninové zábavy! Co všechno a nejen to můžete zažít můžete vidět v tomto krátkém videu😘 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 25 - FurReal Friends Walkalots
Lollyboxing 25 - FurReal Friends Walkalots
Před 11 měsíci
Malá zvířátka zakoupíte pouze na eshopu: www.hracky-4kids.cz/vyhledavani?search=fur+real Velká zvířátka prozatím nejsou k dispozici ani na prodejnách ani na eshopu. Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollipopz - Nekonečné Léto (music video)
Lollipopz - Nekonečné Léto (music video)
Před 11 měsíci
Nekonečné Léto, no není to úžasná představa? Pojďte ho zažít s námi a naší novou písničkou😍 Písničku si můžete poslechnout i na Spotify: open.spotify.com/artist/0mKVSDzKcL0qIbqDpcA0DP?si=Tjoejy_kSEqHxRwzc76iig nebo na našem novém CD, které si můžete koupit na www.lollipopz.cz/shop Text písně: Cítím, že to není sen Poslední školní zvonek Všichni běží ven Spěchám ať léto uvítám Prázdniny nekonečné Před sebou mám Mířím ze školní třídy ven Pálí slunce v tenhle letní den Mířím se k vodě ochladit Léto neskončí Tančím pod letní oblohou Hvězdy k tomu září Jako světla jsou Mléčné dráze zazpívám Prázdniny nekonečný Před sebou teď mám Pojď ven, přidej se k nám Letní dobrodružství Právě prožívám Neváhej, jednu věc vím Že tyhle prázdniny Snad celé protančím Mířím ze školní třídy ven Pálí slunce v tenhle letní den Mířím se k vodě ochladit Léto neskončí 2x refrén Letní sen Právě prožívám Snad neskončí Na školu zapomínám 3x refrén Hudba: David Vostrý Text: Milan Deutsch Kamera: Jan Bartoň Střih: Labradorfilm, David Beránek Režie: Karel Andreas Stiebling Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 24 - Fru Blu
Lollyboxing 24 - Fru Blu
Před 11 měsíci
Fru Blu - super novinka ze světa bublin! Takhle velké a barevné bubliny jsme ještě neviděly😍 Více informaci najdete na www.frublu.eu, online můžete koupit na www.bambule.cz/vyhledavani?search_query=fru+blu Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E28 - Pečeme Lollipopz sušenky!
Lollymánie S02E28 - Pečeme Lollipopz sušenky!
Před 11 měsíci
Od vážení ingrediencí až po balení do krabic...měly jsme možnost si v biopekárně Zemanka upéct naše vlastní sušenky, které prodáváme na našich koncertech nebo třeba v Bambuli😍 Povedly se nám?😁 To můžete sami zjistit, když si je koupíte. My doufáme, že vám budou chutnat. Pečení nás vážně hodně bavilo! 😘 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 23 - Slushy Maker (výroba ledové tříště)
Lollyboxing 23 - Slushy Maker (výroba ledové tříště)
Před 11 měsíci
Také tak milujete ledovou tříšť, jako my?😍 V tom případě je Slushy Maker přesně pro vás. S ním si totiž můžete udělat ledovou tříšť z jakékoliv vaší oblíbené limonády nebo džusu😮💛 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E27 - Špatný kamarád 12x jinak
Lollymánie S02E27 - Špatný kamarád 12x jinak
Před rokem
Jak by podle vás měl vypadat dobrý kamarád?😇 A jak by rozhodně vypadat neměl?🤔 To uvidíte v dnešní Lollymánii. Asi se shodneme na tom, že mít v životě nějakého kamaráda nebo kamarády je moc důležité😘 O tom zpíváme i v naší písničce Pár Kamarádů, kterou ve videu také uslyšíte🙂 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop Naše písničky si můžeš poslechnout na Spotify: open.spotify.com/artist/0mKVSDzKcL0qIbqDpcA0DP?si=u-xfsX0NSMSP6U2eWMsC2g www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 22 - Barbie Cestovatelka
Lollyboxing 22 - Barbie Cestovatelka
Před rokem
V dalším Lollyboxingu s Laurou a Ellie vyrazíme za dobrodružstvím s Barbie a jejími kamarády🌏 Věděli jste, že mají i svůj vrtulník?😮💕 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 21 - Squeezamals
Lollyboxing 21 - Squeezamals
Před rokem
Je to kulaté a plyšové. Co je to? Jsou to Squeezamals, které vám v dnešním Lollyboxingu ukážou Laura a Ellie😋😍 www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollipopz - Víkend plný zábavy 1. a 2. června v Aquapalace Praha
Lollipopz - Víkend plný zábavy 1. a 2. června v Aquapalace Praha
Před rokem
Spousta zábavy na Vás čeká 1. a 2. června 2019 v Aquapalace Praha!😍 Více se dozvíš v této videopozvánce😋 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E26 - Počítejte s námi vlny🌊
Lollymánie S02E26 - Počítejte s námi vlny🌊
Před rokem
Naučte se s novým dílem Lollymánie náš tanec k písničce Pláž🙂 Ten můžete znát z našich koncertů, na kterých k této písničcce pořádáme soutěž😛 Kdo se tanec naučí podle našeho videa, bude pak mít na koncertě výhodu😘 Už se moc těšíme, až si s námi na koncertě zatancujete😍 Naše nové písničky si můžeš poslechnout na Spotify: open.spotify.com/album/7Ghl5GCUPxJ9Eg4pte5CZn?si=q4CTORmgTG6XVV_SWADMNQ Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 20 - UglyDolls
Lollyboxing 20 - UglyDolls
Před rokem
Je tu dvacátý díl Lollyboxingu! V tomto díle vám Nikki a Pája představí roztomile ošklivé panenky UglyDolls😍 V příštím Lollyboxingu se můžete těšit na Lauru a Elišku😘 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 19 - Rainbocorns
Lollyboxing 19 - Rainbocorns
Před rokem
Kdopak se skrývá v těchto obřích barevných vajíčkách s rohem?😲 Jsou to Rainbocorns, roztomilá parta unicornů znichž každý má své tajemství!😍 PS: Určitě jste si všimli, že v tomto videu je jen Pája a Nikki🙂 Od tohoto dílu budou Lollyboxing vždy uvádět jen dvě z nás. Dvojice se samozřejmě budou střídat😋 Rainbocorns můžete zakoupit online na www.mall.cz/hledej?s=rainbocorns Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollipopz - Mistrovství v jízdě na tobogánu!
Lollipopz - Mistrovství v jízdě na tobogánu!
Před rokem
Zapoj se do mistrovství v jízdě na tobogánu a vyhraj celoroční vstupenku do Aquapalace Praha!🙂 A pak tam třeba potkáš i nás😁😘 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E25 - Efi Gjika nás učí Albánsky😅 [CZ/EN sub]
Lollymánie S02E25 - Efi Gjika nás učí Albánsky😅 [CZ/EN sub]
Před rokem
Jak zní Angličtina nebo třeba Španělština a Francoužština, to asi většina z vás ví😋 Ale poznali byste Albánštinu?🙂 Díky naší kamarádce Efi (účastnice Junior Eurovision Song Contest 2018) jsme si tento jazyk mohly vyzkoušet. A také jsme naopak Efi zkusily naučit něco Česky😁 Jak nám to všem šlo? No, posuďte sami 😅 Byl to velký nezvyk, sedět ve studiu v pěti, ale byla to legrace a s Efi jsme si to moc užily!💕 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 18 - Gloopers
Lollyboxing 18 - Gloopers
Před rokem
Slizů není nikdy dost😋 Ale Gloopers, to není jen sliz. To jsou různé příšerky, které nasávají sliz a pak ho plivou všude kolem sebe, no prostě mega sranda😂 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E24 - Vlog z focení
Lollymánie S02E24 - Vlog z focení
Před rokem
Už zanedlouho vychází naše úplně nové CD s mnoha novými písničkami😋 Písničky máme už dávno hotové, ale jedna věc nám pořád chyběla - ta správná fotka na obal. Jak takové fotky, které pak vidíte na našem CD, na plakátech, deníčcích apod. vznikají uvidíte v této Lollymánii!😘 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 17 - LEGO® BOOST
Lollyboxing 17 - LEGO® BOOST
Před rokem
Každý by chtěl mít doma robota, nebo ne? V dnešním Lollyboxingu otestujeme LEGO® BOOST, stavebnici 5v1. Můžeš si postavit jednoho z pěti robotů, oživit ho pomocí jádra a pak ho programovat a ovládat pomocí speciální appky na mobilu nebo tabletu. Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 16 - Slimy Metalic voňavý
Lollyboxing 16 - Slimy Metalic voňavý
Před rokem
Slizů není nikdy dost a proto v dnešním Lollyboxingu budeme testovat další sliz Slimy, tentokrát Metalic a navíc ještě voňavý😍 Voní tedy opravdu luxusně, člověk by ho skoro ochutnal😅 Ale to prosím nedělejte!😉 Má super konzistenci, dá se hodně natahovat a také se s ním dají dělat super bubliny - mrkněte na video a uvidíte😘 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Nikčina pomsta! 😈
Lollymánie - Nikčina pomsta! 😈
Před rokem
Vzpomínáte si ještě na díl Já nic nevidím? Pokud ne, určitě se na něj koukněte🙂 Laura tam totiž provedla Nikče něco, co jí Nikki nezapomněla a rozhodla se, že jí to oplatí😁 Vyjde jí to?😋 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E23 - Ty naše mamky 2 (takové fakt nejsou 😁)
Lollymánie S02E23 - Ty naše mamky 2 (takové fakt nejsou 😁)
Před rokem
Je tu pokračování dílu Ty naše mamky. Ale tentokrát si nebudeme ukazovat hlášky rodičů, které všichni znáte. Ty dnešní naopak od svých rodičů asi jen tak neuslyšíte i když byste možná rádi 😁 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 15 - Brainbox od Albi
Lollyboxing 15 - Brainbox od Albi
Před rokem
Po delší době si zase vyzkoušíme nějakou stolní hru, tentokrát to budou novinky řady Brainbox od Albi😍 Hry jsou to vážně super a užily jsme si u nich dost srandy, ale také jsme potrénovaly paměť a postřeh...pro některé z nás to bylo i trochu náročné😁 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 14 - L.O.L. Přívěsky
Lollyboxing 14 - L.O.L. Přívěsky
Před rokem
Dneska se mrkneme na L.O.L. přívěsky😋Ty si můžete připnout třeba na batoh nebo za džíny, dovnitř se vejde spousta drobáků, ale třeba i karty nebo další drobné poklady. Ale hlavně jsou super cool a cute. Líbí se vám?😍 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E22 - Cool školní DIY vychytávky
Lollymánie S02E22 - Cool školní DIY vychytávky
Před rokem
Zase se po nějaké době vracíme k naší DIY rubrice😊 Všechny dnešní DIY vychytávky, které vám ukážeme, mají jedno společné - můžete je využít hlavně ve škole😇 Některé z nich možná i znáte a některé určitě ne. Víte o nějakých dalších cool vychytávkách? Určitě napište do komentářů😋😘 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 13 - Ztringz
Lollyboxing 13 - Ztringz
Před rokem
Se Ztringz můžeš vyzkoušet,co všechno dovedou tvoje ruce😁 Fantazii se meze nekladou, může vytvářet různé obrazce podle návodů nebo si vymýšlet vlastní😍 Nebo můžeš s kámoškama hrát klasické přebírání. Schválně, kdo to umí?😛 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Už vás je 50 000! 💜💙💚💛
Lollymánie - Už vás je 50 000! 💜💙💚💛
Před rokem
Tento týden náš kanál na CSmind překonal 50 000 odběratelů!😮 A každého odběratele z těch 50 tisíc si moc vážíme💕 Děkujeme vám 💜💙💚💛 Samozřejmě jsme při této příležitosti natočily krátké děkovné video, tak mrkněte a třeba vyhrajete i popsocket🙂 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E21 - Víkend s Lollipopz (náš první vlog)
Lollymánie S02E21 - Víkend s Lollipopz (náš první vlog)
Před rokem
Náš úplně první vlog je něčím hodně výjimečný - většinu času nás uvidíte bez paruk. To je mimochodem také jedno z vašich přání, které nám často píšete😊 Ve videu uvidíte, jak jsme prožily náš první letošní koncertní víkend s přespáváním v penzionu. Cesta, přípravy, zkoušky, koncerty, autogramiády, přespávání, vše jsme pro vás celý víkend natáčeli, aby mohl vzniknout náš první vlog😘 Tak snad se vám líbí💛💚💙💜 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 12 - Pet parade
Lollyboxing 12 - Pet parade
Před rokem
V Lollyboxingu spořadovým číslem 12 budeme rozbalovat Pet Parade. Vyber si svého poníka nebo oblíbené plemeno pejska a vyzkoušej, co všechno dovedou😍 My jsme to vyzkoušely a moc nás to bavilo, no podívejte se sami😁 Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie - Další show za dveřmi!
Lollymánie - Další show za dveřmi!
Před rokem
Vstupenky na Lollipopz My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Slibovaly jsme, že Lollipopz Bambule Tour určitě nebylo naše poslední turné😊 A myslely jsme to vážně!😘 Naše první turné jsme si opravdu moc moc užily a rozhodly jsme se, že ještě, než začne léto, uspořádáme druhé turné😇 Bude se konat květnu a navštívíme jak města, kde jsme byly minule, tak i nová města, o která si často píšete. Na Lollipopz My Little Pony Tour se můžete těšit na úplně nový program a spoustu nových písniček!😍 Bude to každopádně ještě větší show, než minule, to slibujeme a už teď se na tour pilně připravujeme, abychom vás nezklamaly😘 Máme vás rády a těšíme se na vás 💛💚💙💜 Trička, paruky, CD, náramky, popsockety a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollymánie S02E20 - ASK se čtyřmi telaty 😐
Lollymánie S02E20 - ASK se čtyřmi telaty 😐
Před rokem
Proč se čtyřmi telaty?🤔 To a spoustu dalšího se dozvíte v našem druhém ASKu, který jste si od nás tak trochu vyprosili😀 Odpovídáme na vybrané otázky z těch více, než tří tisíc, které jste nám poslali😱 Na všechny bychom nestihly odpovědět ani za několik dní, proto jsme vybraly ty, které se hodně opakovaly a také pár zajímavých a originálních💛💚💙💜 Vstupenky na My Little Pony Tour 2019 si můžete koupit zde: www.ticketportal.cz/event/LOLLIPOPZ-My-Little-Pony-Tour Trička, paruky, CD, náramky a další super barevný Lollymerch seženete na našich stránkách: www.lollipopz.cz/shop www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.
Lollyboxing 11 - BO-PO laky na nehty a balzámy na rty
Lollyboxing 11 - BO-PO laky na nehty a balzámy na rty
Před rokem
Jsou barevné, voňavé, nepotřebují odlakovač a neničí vaše nehty. To jsou dětské laky na nehty BO-PO, které jsme si vybraly do dnešního Lollyboxingu😍 Ae BO-PO nejsou jen laky na nehty, jsou to i balzámy na rty - také voňavé a navíc mění barvu😜 No každopádně jsme se zas při natáčení tohoto dílu dost vyřádily😁 www.lollipopz.cz facebook.com/lollipopzofficial instagram.com/lollipopzofficial Kamera, střih a režie: AS Family by Karel Andreas Stiebling © 2019 Kawaii Production s.r.o.