JdemeŽrát
JdemeŽrát
  • 480
  • 54 658 010
  • Registrace 22. 02. 2015
Zdravím všechny milovníky dobrého jídla a pití!
Vítejte na kanálu, kde uvidíte spoustu recenzí jídla, fast foodů, pizzy, burgerů, dovozů a taky nějaký jednoduchý vaření).
A to všechno doplněné o moje kecy.
Když máte tip na zajímavé jídlo či restauraci, tak mi napište, a něco z toho určitě sežereme ;)
E-mail pro obchodní nabídky - [email protected]

Video
Ochutnávka JÍDLA ZE STARBUCKS!
Ochutnávka JÍDLA ZE STARBUCKS!
Před dnem
V dnešním videu spolu ochutnáme cele jídelní menu ze Starbucks! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/maeae9fMhnyIq8U.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/maeae9fMhnyIq8U.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NUPOO pizza a ZÁHADNÉ ZMIZENÍ BALKÁNSKÉHO SÝRU!
NUPOO pizza a ZÁHADNÉ ZMIZENÍ BALKÁNSKÉHO SÝRU!
Před 3 dny
👕Trička, mikiny a hrnky JdemeŽrát najdeš tady: bit.ly/JdemeMerch Dnes se spolu podíváme na pizzerii Nupoo a ochutnáme jejich hranolky se sýrem a 5 různých pizz! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/aaRqqK26aHV7gZI.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/aaRqqK26aHV7gZI.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJVĚTŠÍ SÝROVÁ SEZÓNA V MCDONALD'S!
NEJVĚTŠÍ SÝROVÁ SEZÓNA V MCDONALD'S!
Před 7 dny
Dnes tu zase po roce ochutnáme sýrovou sezónu od McDonald's a ochutnáme jejich nové burgery! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fZiDg6uqcIyrbqc.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/fZiDg6uqcIyrbqc.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Stavíme LEGO Vlak do Bradavic!
Stavíme LEGO Vlak do Bradavic!
Před 28 dny
Zprávu s donatem můžete poslat tady: streamlabs.com/jdemezrat Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi
CHAČAPURI - Nejsýrovější věc na světě!
CHAČAPURI - Nejsýrovější věc na světě!
Před 8 dny
Instagram JdemeŽrát: instagram.com/jdemezrat Instagram Káti: instagram.com/jdemekatka Dnes tu pro vás mám konečně další video ze série Vaření s Katkou, ve kterém si upečeme gruzínský sýrový koláč Chačapuri! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/oYloiczde6l2fpo.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/oYloiczde6l2fpo.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ZKLAMÁNÍ Z RESTAURACE S 98% HODNOCENÍM!
ZKLAMÁNÍ Z RESTAURACE S 98% HODNOCENÍM!
Před 12 dny
Nová kolekce merche🍔: bit.ly/JdemeMerch Dnes se spolu podíváme na restauraci ABC a ochutnáme jejich burger, steak, těstoviny a dezert! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fWZ1h63cqYB7iJY.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/fWZ1h63cqYB7iJY.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÉ SROVNÁNÍ B-SMARTŮ Z KFC!
VELKÉ SROVNÁNÍ B-SMARTŮ Z KFC!
Před 14 dny
Dnes spolu ochutnáme všechny B-smarty z KFC a zjistíme, který z nich je nejlepší! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/hpp_opW_nJp-n7M.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/hpp_opW_nJp-n7M.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
HALAL MRE Z AFGHÁNISTÁNU!
HALAL MRE Z AFGHÁNISTÁNU!
Před 15 dny
Dnes se spolu podíváme na Halal MRE, které mi přivezl divák přímo z Afghánistánu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Nová kolekce merche je tady! bit.ly/JdemeMerch Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fJiCrdfceWSFhLM.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/fJiCrdfceWSFhLM.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SPOUSTA KEBABU v Kausar Kebab!
SPOUSTA KEBABU v Kausar Kebab!
Před 18 dny
Dnes tu máme po delší době zase recenzi kebabu, tentokrát z podniku Kausar Kebab (bit.ly/2KYPqaV). Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/q4iDnq3IcWqeoLM.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/q4iDnq3IcWqeoLM.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Noční Novinky od BURGER KINGU!
Noční Novinky od BURGER KINGU!
Před 21 dnem
Dnes se spolu podíváme na novinky od Burger Kingu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fqNrqI-bbZ-Xedk.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/fqNrqI-bbZ-Xedk.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
TOHLE SE MOHLO USKUTEČNIT JEN DÍKY VÁM!
TOHLE SE MOHLO USKUTEČNIT JEN DÍKY VÁM!
Před 23 dny
Dnes tu pro vás mám konečně video, na které čekáme už 3 měsíce! Ještě jednou obrovské díky všem, kdo se zapojil do sbírky! #ŽracíRodina Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/nJB3oLLckYKpb7M.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/nJB3oLLckYKpb7M.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
AMICI - RETEST Brněnské Legendy!
AMICI - RETEST Brněnské Legendy!
Před 25 dny
Franšíza Amici: www.amici.cz/fransizing/ Dnes se spolu po roce podíváme na brněnskou restauraci Amici a ochutnáme jejich burgery, pizzu a dezert! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/i5Clh8y2rXSKhZI.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/i5Clh8y2rXSKhZI.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÝ ŠUNKOVÝ SOUBOJ s Pepisem!
VELKÝ ŠUNKOVÝ SOUBOJ s Pepisem!
Před 28 dny
Sety z videa: Menší šunka (Paleta): bit.ly/JdemeSunka Větší šunka (Jamon): bit.ly/JdemeJamon !!! KÓD NA 7% SLEVU: JDEMEZRAT Facebook Iberská šunka: facebook.com/iberskasunka.cz/ Dnes spolu s Pepisem ochutnáme španělskou šunku a porovnáme Paletu a Jamon! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/d4Ssrrm3a3dfaNU.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/aJuqn7HQr2WlhNU.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeStream - pokec, zážitky z Brna a další...
JdemeStream - pokec, zážitky z Brna a další...
Před měsícem
Zprávu s donatem můžete poslat tady: streamlabs.com/jdemezrat Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi
NEJVĚTŠÍ OCHUTNÁVKA V HISTORII PIZZA HUT!
NEJVĚTŠÍ OCHUTNÁVKA V HISTORII PIZZA HUT!
Před měsícem
Konečně je tu video z obrovského srazu s diváky v Pizza Hut, ve kterém jsme spolu ochutnali 100 pizz! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/emuCmLKWmnWod5Y.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/emuCmLKWmnWod5Y.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
REBEL WHOPPER - Jak chutná bezmasý burger od Burger Kingu?!
REBEL WHOPPER - Jak chutná bezmasý burger od Burger Kingu?!
Před měsícem
Dnes spolu ochutnáme novinku od Burger Kingu - bezmasý Rebel Whopper! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/emuCmLKWmnWod5Y.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/emuCmLKWmnWod5Y.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
MAC ‘N’ CHEESE - Tohle se jí v Americe?!
MAC ‘N’ CHEESE - Tohle se jí v Americe?!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na dovoz amerických specialit z podniku MAC ‘N’ CHEESE (bit.ly/32AvgtC). Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/eZCBsbXKkaeLmKc.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/eZCBsbXKkaeLmKc.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SKLENÍK - EPICKÝ LIVE RETEST!
SKLENÍK - EPICKÝ LIVE RETEST!
Před 2 měsíci
Zprávu s donatem můžete poslat tady: streamlabs.com/jdemezrat Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi
NEJAGRESIVNĚJŠÍ MAJITEL PENZIONU NA SVĚTĚ!
NEJAGRESIVNĚJŠÍ MAJITEL PENZIONU NA SVĚTĚ!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na další vtipné reakce majitele penzionu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/f4ecq9CyoaR_hrM.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/f4ecq9CyoaR_hrM.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ITÁLIE PO ČESKU v restauraci Na Dolinách!
ITÁLIE PO ČESKU v restauraci Na Dolinách!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na restauraci Na Dolinách (bit.ly/2oRmklU) a ochutnáme jejich pizzu, těstoviny a další dobroty! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/dZuEnsqso4mIi9U.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/dZuEnsqso4mIi9U.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Velice smutné NIZOZEMSKÉ MRE! (+ SRAZ V PRAZE!)
Velice smutné NIZOZEMSKÉ MRE! (+ SRAZ V PRAZE!)
Před měsícem
Dnes spolu ochutnáme další vojenskou potravinovou dávku (MRE), tentokrát nizozemskou! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/i5x8htWvh2Nppsk.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/i5x8htWvh2Nppsk.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
KOMENTÁŘE MCDONALD'S - VÁLKA O PAPÍROVÁ BRČKA!
KOMENTÁŘE MCDONALD'S - VÁLKA O PAPÍROVÁ BRČKA!
Před měsícem
Dnes se spolu zase po delší době podíváme na komentáře na Facebookovém profilu McDonald's! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/haZsqbCpsWCmosU.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/haZsqbCpsWCmosU.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Bistro Louskáček - NEJLEPŠÍ RUSKÁ RESTAURACE V PRAZE?!
Bistro Louskáček - NEJLEPŠÍ RUSKÁ RESTAURACE V PRAZE?!
Před měsícem
Dnes spolu ochutnáme bistro Louskáček, které se zaměřuje na ruskou a ukrajinskou kuchyni! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/noins5e-jKp7eZY.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/noins5e-jKp7eZY.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ŽEBRA, GULÁŠ A RYBA z Pivnice Na Rychtě!
ŽEBRA, GULÁŠ A RYBA z Pivnice Na Rychtě!
Před měsícem
Dnes spolu ochutnáme žebírka, guláš, tresku a spoustu dalších dobrot z Pivnice Na Rychtě! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Figurky: www.xzone.cz/katalog.php?fid=535 Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fGOtm8Wccap8ptE.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/iGifm9umkIeqpck.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
MODRÁ PEPSI!😱
MODRÁ PEPSI!😱
Před měsícem
Dnes spolu ochutnáme limitovanou Pepsi Blue a spoustu dalších limonád! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fGOtm8Wccap8ptE.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/fGOtm8Wccap8ptE.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Style Fries - 110 KČ ZA MALÉ HRANOLKY S MAJONÉZOU?!
Style Fries - 110 KČ ZA MALÉ HRANOLKY S MAJONÉZOU?!
Před měsícem
Dnes spolu ochutnáme burgery, hranolky a salát z restaurace Style Fries! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/eKmVisy1gn2gfq8.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/eKmVisy1gn2gfq8.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Řízkátor - JAK USUŠIT ŘÍZEK K SMRTI?!
Řízkátor - JAK USUŠIT ŘÍZEK K SMRTI?!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na řízky a další speciality z restaurace Řízkátor! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/mWx7e9HbeaBppac.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/mWx7e9HbeaBppac.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Zábavné Google komentáře - PENZION V ČESKÉM ŠVÝCARSKU!
Zábavné Google komentáře - PENZION V ČESKÉM ŠVÝCARSKU!
Před měsícem
Dnes se spolu podíváme na Google recenze dalšího podniku! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/l6qXsNysnIBrl9k.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/l6qXsNysnIBrl9k.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Restaurace na Ztracené Vartě - NIKDY NEVÍŠ, CO DOSTANEŠ!
Restaurace na Ztracené Vartě - NIKDY NEVÍŠ, CO DOSTANEŠ!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na recenzi restaurace na Ztracené Vartě a ochutnáme českou klasiku! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/Z397abywe5-cbqM.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/Z397abywe5-cbqM.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
EPICKÝ RETEST Gido's Pizzy - 4KG PIZZOVÉHO ŠTĚSTÍ?!
EPICKÝ RETEST Gido's Pizzy - 4KG PIZZOVÉHO ŠTĚSTÍ?!
Před 2 měsíci
Dnes se po 2 letech podíváme na Gido's Pizza a ochutnáme jejich 5 různých pizz! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/a6CCrbzfoHSlZtE.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/a6CCrbzfoHSlZtE.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
AROGANTNÍ MAJITEL HORSKÉ CHATY!
AROGANTNÍ MAJITEL HORSKÉ CHATY!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na další vtipné reakce majitele restaurace! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/io2XsbqYaISZhbM.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/io2XsbqYaISZhbM.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
AMERICKÉ NOVINKY V KFC!
AMERICKÉ NOVINKY V KFC!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na americké novinky v KFC! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/dKabqs7da3qDorc.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/dKabqs7da3qDorc.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
LUXUSNÍ HOTOVKY Z ROHLÍKU?!
LUXUSNÍ HOTOVKY Z ROHLÍKU?!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na hotovky z online supermarketu Rohlík! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/oKuBobubf2pljK8.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/oKuBobubf2pljK8.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová, PalečekStanislav Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JAK CHUTNÁ PIZZA PRO VOJÁKY?
JAK CHUTNÁ PIZZA PRO VOJÁKY?
Před 2 měsíci
Hodně lidí psalo, že nestihli ten stream a samotnou recenzi, tak jsem vám na dnešní Random Sobotu připravil sestřih live ochutnávky amerického MRE s pizzou! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/lW-YsbSWeqCejpo.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/lW-YsbSWeqCejpo.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Pizza Želivárna - JDE TO LEVNĚ A ZÁROVEŇ DOBŘE?!
Pizza Želivárna - JDE TO LEVNĚ A ZÁROVEŇ DOBŘE?!
Před 2 měsíci
Hrnky a trička JdemeŽrát najdeš tady: www.jdemeshop.cz Dnes se spolu podíváme na restauraci Pizza Želivárna. Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/lW-YsbSWeqCejpo.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/lW-YsbSWeqCejpo.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
BURGEROVO-SVÍČKOVÉ PEKLO z restaurace Rebellion!
BURGEROVO-SVÍČKOVÉ PEKLO z restaurace Rebellion!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na restauraci Rebellion a ochutnáme jejich burger, svíčkovou a další dobroty! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/lZyVjti7jIargrc.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/lZyVjti7jIargrc.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NAŠE NOVÉ STUDIO!
NAŠE NOVÉ STUDIO!
Před 2 měsíci
Díky za pomoc při rekonstrukci: luckyprojekt.cz/ instagram.com/romanrybacek/ SOUTĚŽ O FIGURKU NA XZONE: instagram.com/xzonecz/ www.xzone.cz/ Dnes jsem pro vás připravil ukázku našeho nového studia! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/m4GGbMjdioh0mrM.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/m4GGbMjdioh0mrM.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJPÁLIVĚJŠÍ KŘIDÉLKA CHUCKA NORRISE a neuvěřitelný food market v Moskvě!
NEJPÁLIVĚJŠÍ KŘIDÉLKA CHUCKA NORRISE a neuvěřitelný food market v Moskvě!
Před 2 měsíci
Dnes se spolu podíváme na moskveský food market Depo a ochutnáme burgery, křidélka a spoustu dalších dobrot! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Hrnky a trička JdemeŽrát🍔 ➡️ www.jdemeshop.cz Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/aJ6EiaTOqJ6Cpsk.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/aJ6EiaTOqJ6Cpsk.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
PHO BO, PIZZA A NÁKUPY V RUSKU!
PHO BO, PIZZA A NÁKUPY V RUSKU!
Před 2 měsíci
Hrnky a trička JdemeŽrát🍔 ➡️ www.jdemeshop.cz/ Dnes se s vámi podělím o spoustu jídla, nákupů a zajímavých zážitků, které jsem měl při své nedávné cestě do Moskvy! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/m5t4fs60i4pjhqM.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/m5t4fs60i4pjhqM.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
LIVE RECENZE RUSKÉHO KFC!
LIVE RECENZE RUSKÉHO KFC!
Před 2 měsíci
Dnes tu pro vás mám sestřih z live streamu v Moskvě, ve kterém jsme živě ochutnali ruské KFC! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Hrnky a trička JdemeŽrát najdeš tady: www.jdemeshop.cz Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/hW5lZpnfnHxfisU.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/hW5lZpnfnHxfisU.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Curry House - TOPOVÁ INDIE V PRAZE?!
Curry House - TOPOVÁ INDIE V PRAZE?!
Před 2 měsíci
Hrnky a trička JdemeŽrát najdeš tady: www.jdemeshop.cz Dnes se spolu podíváme na indickou restauraci Curry House a ochutnáme spoustu indických specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/hW5lZpnfnHxfisU.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/hW5lZpnfnHxfisU.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Litevské MRE - ZA TU CENU JSEM TO OPRAVDU NEČEKAL!
Litevské MRE - ZA TU CENU JSEM TO OPRAVDU NEČEKAL!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na litevskou vojenskou potravinovou dávku (MRE)! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/oqWnkJvRbad-fc0.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/oqWnkJvRbad-fc0.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
UKRADLA MU ÚČTENKU?! KOMENTÁŘE z Facebooku KFC!
UKRADLA MU ÚČTENKU?! KOMENTÁŘE z Facebooku KFC!
Před 3 měsíci
Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Žrací merch najdeš tady: www.jdemeshop.cz ► Předchozí díl: csmind.info/video/oqWnkJvRbad-fc0.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/oqWnkJvRbad-fc0.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
RUNNING SUSHI - KDO SNÍ VÍC?! JDEMEŽRÁT VS. KAMFIT!
RUNNING SUSHI - KDO SNÍ VÍC?! JDEMEŽRÁT VS. KAMFIT!
Před 3 měsíci
Žrací merch najdeš tady: www.jdemeshop.cz Dnes tu máme konečně video z running sushi a zároveň i souboj dvou největších žroutů! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Kanál KamFit: csmind.info/CQj58lsgfXN66Dpj22p0b4A Instagram Katky: instagram.com/jdemezratkatka/ Instagram Kamila: instagram.com/kamfit/ Instagram Amie: instagram.com/amielynn_fit/ Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/Y62tepXJaZZ4ppI.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/Y62tepXJaZZ4ppI.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Tikka Masala a BURGER BEZ BULKY od MCDONALD'S!
Tikka Masala a BURGER BEZ BULKY od MCDONALD'S!
Před 3 měsíci
Žrací merch najdeš tady: www.jdemeshop.cz Dnes se spolu podíváme na novinky od McDonald's - Clubhouse burgery a nové indické Tikka Massala burgery! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/f3x3qKPaqamFbbc.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/f3x3qKPaqamFbbc.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
DALŠÍ STALKUJÍCÍ MAJITEL RESTAURACE A ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE!
DALŠÍ STALKUJÍCÍ MAJITEL RESTAURACE A ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE!
Před 3 měsíci
Máme tu další díl šílených komentářů z restaurace! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/f3x3qKPaqamFbbc.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/f3x3qKPaqamFbbc.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Frankie's Lunch - FALEŠNÁ RESTAURACE S VÝBORNÝM JÍDLEM?!
Frankie's Lunch - FALEŠNÁ RESTAURACE S VÝBORNÝM JÍDLEM?!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na restauraci Frankie's Lunch a ochutnáme jejich burger, řízek a další dobroty! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/m2eeb9q9rWCHZ8U.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/m2eeb9q9rWCHZ8U.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SAPA - OCHUTNÁVÁME PRAVÝ VIETNAM V PRAZE!
SAPA - OCHUTNÁVÁME PRAVÝ VIETNAM V PRAZE!
Před 3 měsíci
Dnes jsme se konečně po 4 letech dostali s kamerou do Sapy, což je asijské obchodní a kulturní centrum v Praze a ochutnali jsme tam grilovanou kachnu a spoustu dalších dobrot v místní restauraci! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/Z65tn6vLcaSRaNk.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/Z65tn6vLcaSRaNk.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE Z PIZZERIE KLATOVY!
ŠÍLENÉ KOMENTÁŘE Z PIZZERIE KLATOVY!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na další neuvěřitelné reakce majitele restaurace na recenze zákazníků! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/Z65tn6vLcaSRaNk.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/Z65tn6vLcaSRaNk.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka HASIČSKÉHO MRE - Ostatní můžou závidět!
Ochutnávka HASIČSKÉHO MRE - Ostatní můžou závidět!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na potravinovou dávku pro hasiče! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fpyup9bIcKFlaqM.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/fpyup9bIcKFlaqM.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
EXTRA DIETNÍ GULÁŠ z restaurace U Králů?!
EXTRA DIETNÍ GULÁŠ z restaurace U Králů?!
Před 3 měsíci
Dnes spolu ochutnáme gulášek, srbské rizoto, vepřové medailonky a další dobroty z restaurace U Králů! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/mIaWkNjGgaZ1aM0.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/mIaWkNjGgaZ1aM0.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VODNÍ ŠÍLENSTVÍ v dánském Legolandu!
VODNÍ ŠÍLENSTVÍ v dánském Legolandu!
Před 3 měsíci
Máme tu druhý díl vlogu z naší cesto do dánského Legolandu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/oI6rscvUsneDZ6s.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/oI6rscvUsneDZ6s.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
TROCHU ZVLÁŠTNÍ ČESKÁ KLASIKA v Pivovaru Cobolis!
TROCHU ZVLÁŠTNÍ ČESKÁ KLASIKA v Pivovaru Cobolis!
Před 3 měsíci
Dnes se spolu podíváme na polední menu z restaurace Cobolis! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/bGisktPGgoVon9U.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/bGisktPGgoVon9U.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
LUXUSNÍ NEOMEZENÝ BUFET V LEGOLANDU!
LUXUSNÍ NEOMEZENÝ BUFET V LEGOLANDU!
Před 3 měsíci
Dnes si konečně ukážeme i nějaké jídlo z dánského Legolandu - konkrétně All you can eat bufet! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/moF6kcyZbaWHmZY.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/moF6kcyZbaWHmZY.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Díky za podporu kanálu: Jana Krausová Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
BURGER ZA 600 KČ a další dobrodružství v dánském LEGOLANDU!
BURGER ZA 600 KČ a další dobrodružství v dánském LEGOLANDU!
Před 4 měsíci
Dnes pro vás mám první díl z našeho vlogu, který jsme natáčeli v dánském Legolandu ve městě Billund! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/ZGudaqnPrKVol9U.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/ZGudaqnPrKVol9U.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
MASO, GRIL A EPICKÝ RETEST PO 2 LETECH!
MASO, GRIL A EPICKÝ RETEST PO 2 LETECH!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu skoro dvou letech podíváme na restauraci Čas na jídlo a ochutnáme spoustu jejich grilovaných a dalších specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fWhknsa9kZSpia8.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/fWhknsa9kZSpia8.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Matsuko - 4 JÍDLA V JEDNOM BOXU?!
Matsuko - 4 JÍDLA V JEDNOM BOXU?!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu podíváme na asijskou restauraci Matsuko a ochutnáme tam sushi, nudle a spoustu dalších asijských specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/lGufnI-tmp2XhKc.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/lGufnI-tmp2XhKc.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ZÁBAVNÉ KOMENTÁŘE ZE STARBUCKS!
ZÁBAVNÉ KOMENTÁŘE ZE STARBUCKS!
Před 4 měsíci
Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? Staň se členem kanálu JdemeŽrát! - bit.ly/JdemeClenstvi Dnes se spolu podíváme na další zábavné komentáře na Facebooku, tentokrát na stránce Starbucks! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/eZ2VgKmmi6CRaMk.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/eZ2VgKmmi6CRaMk.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NAPROSTÉ KEBABOVÉ ŠÍLENSTVÍ!
NAPROSTÉ KEBABOVÉ ŠÍLENSTVÍ!
Před 4 měsíci
Líbí se ti moje videa a chceš mě podpořit? - bit.ly/JdemeClenstvi Dnes se spolu podíváme na různé podivné pokrmy od restaurace Tropical Antalya Kebab House! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fomDprqzr4agma8.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/fomDprqzr4agma8.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka UKRAJINSKÉHO MRE!
Ochutnávka UKRAJINSKÉHO MRE!
Před 4 měsíci
Dnes tu máme konečně ochutnávku ukrajinského vojenského jídla! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/aI2hftOvbJ6niZI.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/l5ekfcqYaZ18jNk.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Kameraman: csmind.info Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Nedělní pokec s diváky 😊🍔
Nedělní pokec s diváky 😊🍔
Před 4 měsíci
Příspěvek a zprávu můžete poslat tady: streamlabs.com/jdemezrat
Ochutnávka DIVNÝCH KOREJSKÝCH SNACKŮ!
Ochutnávka DIVNÝCH KOREJSKÝCH SNACKŮ!
Před 4 měsíci
Dnes tu pro vás mám velkou ochutnávka korejských snacků, které mi poslal Pepis ( www.pepis.shop )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/l5ekfcqYaZ18jNk.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/l5ekfcqYaZ18jNk.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!) Video vzniklo v rámci přátelské spolupráce s Pepisem a jeho Pepis shopem :)
OCHUTNÁVÁME PÁLIVÉ INDICKÉ JÍDLO S MENTEM!
OCHUTNÁVÁME PÁLIVÉ INDICKÉ JÍDLO S MENTEM!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu s Káťou, Mentem a Sárou podíváme do nepálské restaurace Gurkha v Pardubicích ( www.nepalskarestaurace.cz )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Mentův kanál: csmind.info Instagram Káti: instagram.com/jdemezratkatka/ Instagram Menta: instagram.com/ment97/ Instagram Sáry: instagram.com/sarahhamiollava/ Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fIJ1qrq-f4Jmfas.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/fIJ1qrq-f4Jmfas.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJLEPŠÍ BURGRÁRNA V PARDUBICÍCH?!
NEJLEPŠÍ BURGRÁRNA V PARDUBICÍCH?!
Před 4 měsíci
Dnes se spolu podíváme do Pardubic a do jejich Burgrárny! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/rKllcdDfaHyWhdU.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/rKllcdDfaHyWhdU.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Shrnutí streamu - Sbírka, odhalení a CO BUDE DÁL S KANÁLEM?
Shrnutí streamu - Sbírka, odhalení a CO BUDE DÁL S KANÁLEM?
Před 4 měsíci
Krátký informační sestřih z našeho charitativního streamu, ve kterém zjistíte, jaké změny přijdou na kanál a co se bude dít dál. Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/nqhkrKzOo3ipsMU.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/nqhkrKzOo3ipsMU.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Vršovická Kozlovna - JAK VYPADÁ RESTAURACE S ŠÍLENÝM MAJITELEM?!
Vršovická Kozlovna - JAK VYPADÁ RESTAURACE S ŠÍLENÝM MAJITELEM?!
Před 4 měsíci
Video s komentáři majitele: csmind.info/video/qHynbNPSqZRmn68.html Dnes se spolu konečně podíváme do restaurace Vršovická Kozlovna a zjistíme, jak to tam ve skutečnosti vypadá! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Kanál Kamfit: csmind.info/CQj58lsgfXN66Dpj22p0b4A Instagram Káti: instagram.com/jdemezratkatka/ Instagram Kamila: instagram.com/kamfit/ Instagram Amie: instagram.com/amielynn_fit/ Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/Y6R3rJTNbZqIbq8.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/eKp3kM6_emp_hJI.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Bistro Tobiko - POŘÁDNÁ DÁVKA ASIE!
Bistro Tobiko - POŘÁDNÁ DÁVKA ASIE!
Před 4 měsíci
Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/i6CjscW2kmeRedU.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/i6CjscW2kmeRedU.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Naše dovolená a PEKELNÝ HOTEL v Tunisku!
Naše dovolená a PEKELNÝ HOTEL v Tunisku!
Před 4 měsíci
Dnes tu pro vás mám Žrací vlog z naší poslední dovolené v Tunisku! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/ZpV3jbidjKGens0.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/ZpV3jbidjKGens0.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Zanzibar - RETEST NESKUTEČNÉ RESTAURACE!
Zanzibar - RETEST NESKUTEČNÉ RESTAURACE!
Před 5 měsíci
Původní recenze: csmind.info/video/p6p2iLnImXpzjpI.html Dnes se spolu skoro po roce podíváme na epickou restauraci Zanzibar ( bar-zanzibar.cz ), která nás minule překvapila cenou a kvalitou jídla! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/hYGAqcW3hotkaM0.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/hYGAqcW3hotkaM0.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
OCHUTNÁVKA KANADSKÉHO MRE - Máme se co učit!
OCHUTNÁVKA KANADSKÉHO MRE - Máme se co učit!
Před 5 měsíci
Dnes spolu rozbalíme a ochutnáme vojenskou potravinovou dávku Kanady! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/Z3eXm5Ssi2Wkf5o.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/Z3eXm5Ssi2Wkf5o.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ŠÍLENÉ REAKCE MAJITELE RESTAURACE!
ŠÍLENÉ REAKCE MAJITELE RESTAURACE!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na další neuvěřitelné reakce majitele restaurace na recenze zákazníků! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/Z3eXm5Ssi2Wkf5o.html ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/Z3eXm5Ssi2Wkf5o.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Bratan Burger - KARBOŠ V HOUSCE ZA 2 KILA?!
Bratan Burger - KARBOŠ V HOUSCE ZA 2 KILA?!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na dovoz jídla z restaurace Bratan Burger! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/Z3eXm5Ssi2Wkf5o.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/Z3eXm5Ssi2Wkf5o.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JAK CHUTNÁ VEGANSKÝ PÁREK, SÝR A BURGER? Ochutnávka veganských náhražek!
JAK CHUTNÁ VEGANSKÝ PÁREK, SÝR A BURGER? Ochutnávka veganských náhražek!
Před 5 měsíci
Dnes spolu ochutnáme spoustu veganských a vegetariánských jídel a zjistíme, jak moc se jejich chuť podobá jídlům z masa. Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/Z3eXm5Ssi2Wkf5o.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/Z3eXm5Ssi2Wkf5o.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Žrací vlog - LOW BUDGET DOVOLENÁ V ITÁLII?!
Žrací vlog - LOW BUDGET DOVOLENÁ V ITÁLII?!
Před 5 měsíci
Dnes jsem si pro vás připravil vlog z naší dovolené v italském městě Pescara! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fIegm8OepqqFeZY.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/fIegm8OepqqFeZY.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
OBROVSKÁ RECENZE ITALSKÉHO MCDONALD'S!
OBROVSKÁ RECENZE ITALSKÉHO MCDONALD'S!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na exkluzivní burgery v italském McDonald's! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/eJtqqa-csIN6eq8.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/eJtqqa-csIN6eq8.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJHORŠÍ PIZZA V ITÁLII!
NEJHORŠÍ PIZZA V ITÁLII!
Před 5 měsíci
Dnes spolu ochutnáme asi nejhorší pizzu v celé Itálii! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/hK9_fbCmopZqeMk.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/hK9_fbCmopZqeMk.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÁ ASIJSKÁ OCHUTNÁVKA w/ Pepis
VELKÁ ASIJSKÁ OCHUTNÁVKA w/ Pepis
Před 5 měsíci
Video u Pepise: csmind.info/video/eKZrZrSnm5urnrc.html Editoval: csmind.info Dnes tu máme společné video s Pepisem, ve kterém ochutnáme spoustu asijských sladkosti a dobrůtek! (Odkaz na Pepisův obchod: www.pepis.shop/). Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/loOXg87bg6OmfsU.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/loOXg87bg6OmfsU.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
OCHUTNÁVKA VZÁCNÉHO NĚMECKÉHO MRE!
OCHUTNÁVKA VZÁCNÉHO NĚMECKÉHO MRE!
Před 5 měsíci
Dnes spolu ochutnáme německé vojenské jídlo MRE! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/loOXg87bg6OmfsU.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/loOXg87bg6OmfsU.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
AMERICKÁ RESTAURACE v USA vs. v ČR! TGI FRIDAYS w/ KamFIT!
AMERICKÁ RESTAURACE v USA vs. v ČR! TGI FRIDAYS w/ KamFIT!
Před 5 měsíci
Video u Kamila: csmind.info/video/kq6Jcpuuma1nmtU.html Můj instagram instagram.com/jdemezrat/ Katka instagram.com/jdemezratkatka/ Kamil instagram.com/kamfit/ Amie instagram.com/amielynn_fit/ Dnes spolu ochutnáme spoustu jídla z restaurace TGI Fridays spolu s KamFITem, Katkou a Amie! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/loOXg87bg6OmfsU.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/loOXg87bg6OmfsU.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
MEKÁČ NÁM UKRADL BIG TASTY?!
MEKÁČ NÁM UKRADL BIG TASTY?!
Před 5 měsíci
Dnes se spolu podíváme na reakce zákazníků McDonald's na nový burger Big Tasty Bacon! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/omuFe6TemYh8hK8.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/omuFe6TemYh8hK8.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
KŘUPAVÉ NOVINKY OD BANH-MI-BA!
KŘUPAVÉ NOVINKY OD BANH-MI-BA!
Před 5 měsíci
Pro získání dezertu zdarma napiš do poznámky k objednávce "JDEMEŽRÁT" (platí pro objednávky na Uber Eats, Dámejídlo a Wolt do konce června)! Video vzniklo v rámci placené spolupráce s banh-mi-ba ( banhmiba.cz ) Dnes se spolu podíváme na novinky v banh-mi-ba a ochutnáme jejich nové bagety, vepřovou kotletu a dezert! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/eGZob9u6qq2nfNE.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/eGZob9u6qq2nfNE.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
BURGEROVÉ MONSTRUM OD EL CHAPO! #Retest
BURGEROVÉ MONSTRUM OD EL CHAPO! #Retest
Před 6 měsíci
První recenze: csmind.info/video/ZX5mfKneq5qYjsU.html První retest: csmind.info/video/dG1ocNWsoapnoa8.html Dnes se spolu podíváme na retest restaurace El Chapo ( www.elchapo.cz )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/p4Ocs6rQfJRriZo.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/p4Ocs6rQfJRriZo.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEBEZPEČNÁ OCHRANKA A DRZÁ PRODAVAČKA V BILLE?!
NEBEZPEČNÁ OCHRANKA A DRZÁ PRODAVAČKA V BILLE?!
Před 6 měsíci
Dnes tu máme další díl ze série JdemeReagovat a podíváme se spolu na komentáře na Facebookové stránce Billa! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/doGggNDGfWyBm7M.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/doGggNDGfWyBm7M.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Grils - LUXUSNÍ FASTFOOD PRO GURMÁNY?!
Grils - LUXUSNÍ FASTFOOD PRO GURMÁNY?!
Před 6 měsíci
Dnes se podíváme na karlínské bistro Grils (www.grilskarlin.cz) a ochutnáme jejich burgery s trhaným masem a další dobroty! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/q2-Ij86snZegorc.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/q2-Ij86snZegorc.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NEJDIVNĚJŠÍ BURGER V MCDONALD'S!
NEJDIVNĚJŠÍ BURGER V MCDONALD'S!
Před 6 měsíci
Dnes se spolu podíváme na černý burger a další asijské novinky v McDonald's! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/eKice5nImYl6hMU.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/inp-oMi4kaqCZ7c.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÁ RECENZE JÍDLA V KINĚ!
VELKÁ RECENZE JÍDLA V KINĚ!
Před 6 měsíci
Dnes tu konečně máme velkou recenzi jídla z kina! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Trička, mikiny a hrnky JdemeŽrát: bit.ly/JdemeZratMerch Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/h6uJf5XQoXd2d7s.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/inp-oMi4kaqCZ7c.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Video vzniklo v rámci spolupráce se Cinestar. Recenze je naprosto objektivní a ničím neovlivněná. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka Kazachstánského MRE - NEJBRUTÁLNĚJŠÍ VOJENSKÁ DÁVKA?!
Ochutnávka Kazachstánského MRE - NEJBRUTÁLNĚJŠÍ VOJENSKÁ DÁVKA?!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme vojenskou potravinovou dávku Kazachstánu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/h6uJf5XQoXd2d7s.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/h6uJf5XQoXd2d7s.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
SALÁT OD MASTERCHEFA a další novinky z Bageterie Boulevard!
SALÁT OD MASTERCHEFA a další novinky z Bageterie Boulevard!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme salát od Petra Březiny a další novinky z Bageterie Boulevard! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/ha57psm5spp-a8k.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/dqSee7W5fZx7sLs.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
ŠÍLENÉ REAKCE RESTAURACÍ NA KRITIKU!
ŠÍLENÉ REAKCE RESTAURACÍ NA KRITIKU!
Před 6 měsíci
Dnes se spolu podíváme na reakce některých restaurací na kritiku nespokojených zákazníků! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/a2ZpbJedkJageck.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/a2ZpbJedkJageck.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Kebab Atlas Montes - KDYŽ SE MASEM NEŠETŘÍ!
Kebab Atlas Montes - KDYŽ SE MASEM NEŠETŘÍ!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme burger, pizzu a spoustu kebabu z Kebab Atlas Montes ( bit.ly/2VVnpDP )! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/a2ZpbJedkJageck.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/a2ZpbJedkJageck.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Pizza Fresco - LEVNĚ A CHUTNĚ?!
Pizza Fresco - LEVNĚ A CHUTNĚ?!
Před 6 měsíci
Dnes spolu ochutnáme 4 různé pizzy z restaurace Pizza Fresco (bit.ly/2QqAHqE)! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/dGOErcyXqZ2CqZI.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/ma2VjNK5oahpp7c.html ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeReagovat - ZTRATIL 1000 KČ V BURGER KINGU!
JdemeReagovat - ZTRATIL 1000 KČ V BURGER KINGU!
Před 6 měsíci
Dnes tu máme další díl ze série JdemeReagovat, ve kterém se podíváme na komentáře na Facebookové stránce Burger Kingu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/ma2VjNK5oahpp7c.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/ma2VjNK5oahpp7c.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Dilli 6 - VELKÉ INDICKÉ PŘEKVAPENÍ!
Dilli 6 - VELKÉ INDICKÉ PŘEKVAPENÍ!
Před 6 měsíci
Dnes se spolu podíváme na jídlo z restaurace Dilli 6 (bit.ly/2W0Jkys) a ochutnáme spoustu indických specialit! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/m3xrfMyWqmlrjMU.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/m3xrfMyWqmlrjMU.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
KACHNÍ BURGER v asijském fast foodu!
KACHNÍ BURGER v asijském fast foodu!
Před 7 měsíci
Dnes se spolu podíváme na trochu netradiční podnik Asian Fast Food Střížkov a ochutnáme jejich burgery, křidélka a další jídlo! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/loJlhczanpqomtE.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/loJlhczanpqomtE.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
VELKÉ SROVNÁNÍ LEDOVÝCH KÁV!
VELKÉ SROVNÁNÍ LEDOVÝCH KÁV!
Před 7 měsíci
Dnes tu máme další obrovskou recenzi ze série Drahý vs. Levný, ve které spolu ochutnáme 12 různých ledových káv a porovnáme je mezi sebou! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/hI55jMSeeoagg6M.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/hI55jMSeeoagg6M.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE) - 2. DÍL!
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE) - 2. DÍL!
Před 7 měsíci
Pro získání NordVPN se 75 % slevou použij kupón "jdemezrat" na nordvpn.org/jdemezrat (3letý plán za $2.99/měsíc) + měsíc zdarma navíc. Sleva platí při platbě za 3 roky dopředu. Dnes spolu ochutnáme další čínskou vojenskou potravinovou dávku, tentokrát menu 4! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/eKp3kM6_emp_hJI.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/eKp3kM6_emp_hJI.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Video vzniklo v rámci placené spolupráce s NordVPN. Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Kozlovna Na ráně - VELKÝ RETEST PO ROCE!
Kozlovna Na ráně - VELKÝ RETEST PO ROCE!
Před 7 měsíci
První recenze: csmind.info/video/i3l2apOpfXd0lZI.html Dnes se spolu po 9 měsících podíváme na restauraci Kozlovna Na ráně a ochutnáme jejich polévky, svíčkovou, kachnu a další jídlo! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/eKp3kM6_emp_hJI.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/eKp3kM6_emp_hJI.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
JdemeVařit - LUXUSNÍ DOMÁCÍ CLUB SANDWICH!
JdemeVařit - LUXUSNÍ DOMÁCÍ CLUB SANDWICH!
Před 7 měsíci
Za poskytnuté nádobí děkujeme www.chefshop.cz Po několika letech jsem se rozhodl obnovit oblíbenou sérii JdemeVařit a dnes spolu připravíme Club sandwich! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/qK1-b7XGqod4f6M.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/qK1-b7XGqod4f6M.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
NOČNÍ ROZVOZ a novinky od Burger Kingu!
NOČNÍ ROZVOZ a novinky od Burger Kingu!
Před 7 měsíci
Dnes spolu vyzkoušíme noční dovoz a nové burgery, hranolky a dezert od Burger Kingu! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/qK1-b7XGqod4f6M.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/qK1-b7XGqod4f6M.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE)!
Ochutnávka ČÍNSKÉHO VOJENSKÉHO JÍDLA (MRE)!
Před 7 měsíci
JdemeŽrát do kina!: bit.ly/JdemeZratDoKina Dnes spolu ochutnáme čínskou vojenskou potravinovou dávku! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/fY9_bLPfqp-hgNU.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/fY9_bLPfqp-hgNU.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Minit - SPOUSTA TĚSTA A KAPKA FANTAZIE?!
Minit - SPOUSTA TĚSTA A KAPKA FANTAZIE?!
Před 7 měsíci
Dnes spolu ochutnáme Minit (dříve Fornetti)! Tak se podívejte, jak to dopadlo a pěkně se spolu se mnou najezte! Obchodní spolupráce: [email protected] ► FACEBOOK: facebook.com/JdemeZrat ► INSTAGRAM: instagram.com/jdemezrat ► Předchozí díl: csmind.info/video/g6NrkqbOZZR4o9E.html ► Klikni pro odběr goo.gl/9XFHTm ► Všechny díly JdemeŽrát: csmind.info/video/g6NrkqbOZZR4o9E.html&list=PLmClRRrcbHZrAHWR032VcbIYIY_Wmozch ► TWITTER: twitter.com/jdemezrat ► TWITCH: twitch.tv/jdemezrat ► SDÍLEJ VIDEO NA FACEBOOKU, UDĚLÁŠ MI RADOST! :) Pokud se ti video líbilo, tak nezapomeň dát like!)
Robert Vítek
Robert Vítek - Před 12 vteřinami
775,- za kafe a mufiny 😀😀😀😀 ještě že mám samsung a ne jablko
2F
2F - Před 11 minutami
Přítelkyni
TRAP News
TRAP News - Před 17 minutami
nejlepší je bagel se slaninou a vajíčkem
Karel Frydrych
Karel Frydrych - Před 37 minutami
Lidi nadavaji jak je v Praze draho a pak si jdou na kafe a chleba se syrem a sunkou za 200 :-D Pekne video dekuji.
tomasino272
tomasino272 - Před 37 minutami
S tím chlebem se někdo regulérně s prominutím posral ne ?:D
Václav Trojánek
Václav Trojánek - Před 49 minutami
Ty wafle jsou podle mě kupovaný.Podobne jsem si kupoval v jednom supermarketu (suché,na povrchu hodně cukru) bylo jich tam 8 za 60 Kč xD
mino4991
mino4991 - Před hodinou
:D zákazníci starbucksu asi nepatria medzi najchytrejších. Nevedia si natrieť chleba a kupujú si kávové mlieko a myslia si, že pijú dobrú kávu :D
Alan Řepka
Alan Řepka - Před hodinou
Máslový croissant - albert 8,90 - starbucks 39, čoko muffin- albert 15 - starbucks 59 :-D Chleba se šunkou a sýrem v hodnotě pár korun skoro za stovku :D Tak se vydělává :D A borůvkový muffin máme v alboši taky :D Ale tak své kupce to má i ve Starbucks.
Fx Gameplus
Fx Gameplus - Před hodinou
Za mě lepší nová váha :D
Macolaiden
Macolaiden - Před hodinou
>>> Som zvedavý koľko z tých palcow dole je od maiteľou macbooku s fúzami 😂
Jiří K.
Jiří K. - Před hodinou
Smútý😂
Shotty
Shotty - Před hodinou
Jídlo bych si tam asi nekoupil, ale kafe mají výborný tak mi vůbec nevadí si jednou za čas trochu připlatit
Jakub Košina
Jakub Košina - Před hodinou
109 Kč za kafe? Tak tam mě nikdy nikdo neuvidí 😄 a to nejsem jako chudák... Já prostě nechápu jak tyhle korporáty mohou dávat tak vysoké ceny a lidi to kupovat... Fakt mi to hlava nebere. Stejný např produkty od Apple...
Lososík
Lososík - Před hodinou
Cinnamon není tak suchý pokud je rozpečený a to samý waffle
desertfox4619
desertfox4619 - Před hodinou
Nějak příliš reklam nemyslíš. Nepamatuju jine video kde by jich bylo jak u tebe, pravda zas tak moc toho nesleduju ale co 5 minut je fakt otravné.
JohnyPlzenak
JohnyPlzenak - Před 2 hodinami
Dva krajíčky šumavy, pizza nářez a plátek sýru za 89 KČ? Zajímavá politika. Já bych si raději zašel do BB.
GamesForFun*
GamesForFun* - Před 2 hodinami
Opravdu hodnotíš chleba se šunkou a sýrem ? a dáš 8/10 za 90 kč ? :D :D :D No to je konec
Satomi Ryuu
Satomi Ryuu - Před 2 hodinami
89 Kč za chleba s čedarem a šunkou? Ať už je ta šunka sebevíc kvalitnější, tak bych si to nedala. To už spíš bych si dala ten bagel, to si doma třeba běžně nedělám.
Daniela Pémová
Daniela Pémová - Před 2 hodinami
Ta wafle s tím karamelem na konci se správně má dát na horký nápoj, prostě položit na hrneček, aby se ten vnitřek trochu roztekl. Je to o moc chutnější :3 Do Starbucks jinak nechodím, nejradši si dávám kafe doma a dokonce i ten sendvič zvládnu udělat :D (a nestál by 90kč :D)
Veronika Ves
Veronika Ves - Před 2 hodinami
10:34 - to je fakt vrchol rozmazlenosti. Myslis, ze by bylo lepsi, kdyby ty zbytky rajcat, ktere ty tam z nejakeho nepochopitelneho duvodu nechces, vyhazovali? Vis, jak moc energeticky narocne je vypestovat rajce (sklenikove)?
Maty Novák
Maty Novák - Před 2 hodinami
Ten Cukr v tý Wafli má být !!!! Starbucks mě nezajímá stejně jako Sparta!
MrAdoSvK
MrAdoSvK - Před 3 hodinami
Tie muffiny predávajú u nás v Coop Jednota do 2€/kus.
Biggrr 119
Biggrr 119 - Před 4 hodinami
STARBUCKS kávu si kupuji domů 200g za 129 kč mají je i jako kapsle
Pavel Svoboda
Pavel Svoboda - Před 4 hodinami
Prosím tuto americkou firmu už neeee značka neznamená kvalitu
Pavel Svoboda
Pavel Svoboda - Před 4 hodinami
To už bude lepší kýbl od kfc
Pavel Svoboda
Pavel Svoboda - Před 4 hodinami
To jim hrabe s těma cenama
theMP133
theMP133 - Před 5 hodinami
Ale predsa som nasiel nieco co sa mi pacilo 😜stara dobra vaha👍krasny dnik prajem....jaj a nie ,tu firmu nenavstevujem, ani kavu nemaju dobru🍀
Markéta Lichtensteinová
Markéta Lichtensteinová - Před 5 hodinami
Obyčejnej chleba se sýrem a salámem, prej sendvič, neuvěřitelné :) Ale věřim, že se najdou tací, co si to tam koupí , aby byli strašně " cool "hrůza děs :P
Matěj Moravec
Matěj Moravec - Před 5 hodinami
Já sem měl Grander a moc mi nechutnal 🤢😞
Shingen258
Shingen258 - Před 5 hodinami
Starbucks perníčkový kafe... Jo, 300 ml mlíka, jedno esspreso v tom a kapka perníkového aroma. Výrobní hodnota asi tak 20 kč (možná ani ne) a cena přes kilčo :-DD Dva plátky OBYČEJNÝHO bílýho chleba a v tom dva plátky šunky, za 90 kč? Starbucks je urážka :-D. Taky lidem co do tohodle nesmyslu choděj a nepřijde jim vůbec divný za co platí a ani se nepozastaví nad cenou, se nezbývá než jen zasmát. Ne a nemá to nic společného s tím, že by na to člověk měl nebo neměl. Lidský selský rozum by mi nedovolil za tohle cokoliv dát.
moonik gaming
moonik gaming - Před 6 hodinami
Když pochválí plastový příbory Greta Thunbergova:how dare you!?
around the world ks
around the world ks - Před 8 hodinami
😂😂😂 tvl to je belgická wafle a jak to popisujes tak tak ma i chutnat, zkus zajet někam na západ a ochutnej wafle 😉. Jinak odebiras můj kanál že mluvíš furt o pornu 😎. Super videa akorát mě sere ,že pak musím všechno sežrat. 🤣🤣🤣🍾🍺👍
Pavel Ka
Pavel Ka - Před 8 hodinami
Nejsem sice hipster, ale kouzlo jejich kafe jsem objevil. Nijak moc kafe nepiju, ale jejich frappucino si vychutnam. Díky za recenzi. Skvělá jako vzdy
kdxy37
kdxy37 - Před 10 hodinami
The cinnamon roll tastes wayyy better if you eat it warm and it's not dry at all when you do that. And they always ask you if you want to.
Brano Be
Brano Be - Před 10 hodinami
kukal som rád tvoje videa, ale aby som za 3 minúty videa videl 4 reklamy?......ty radšej nekritizuj nenažranosť majiteľov reštaurácií.
chlpatyvlas
chlpatyvlas - Před 10 hodinami
Tie ceny sú celkom šialené a to ja nemám problém si priplatiť za chutné jedlo (aj keď oni si tu pýtajú za úplne bežné jedlo ranec), ale croissant za 1,50 eur? To k tomu dostanem aj kupón na fajku za euro v neďalekom bordeli? To majú také politické ceny. To u nás na Slovensku existujú obyčajné prachsprosté lavičky v parku z EU fondov, ktoré stáli osem tisíc eur za kus :D Tak prečo nie za chleba so syrom a šunkou za 3,50 eur? :D
Kamikita Ryuu
Kamikita Ryuu - Před 11 hodinami
To snad ne, co to je, proč nekupují aspoň ten blbej toastovej chleba :DDDD Drahý kafe je v pohodě, to ať si dělaj jak chtěj, ale na jídlo bych zašla radši do pekařtsví, kde to je levný a dobrý :D A dobrý kafe taky jde sehnat za menší cenu no :D
filipjejenomjeden
filipjejenomjeden - Před 11 hodinami
Rozhodně chci tu recenzi na ty nápoje! 🙏🏻
Patrik Masserati
Patrik Masserati - Před 11 hodinami
Tohle by měl povinně vidět každý šmejd, který si dovolí dát 90% marži na chleba se salámem, že je hanba nefackuje... m.csmind.info/video/kp-be9uviqJ0n80.html
dagondrive
dagondrive - Před 11 hodinami
Hrozný chleba se šunkou za 90Kč boduješ 8 body, a nějaké hotové teplé jídlo tomu dáš za to 5 - 6 bodů, fakt objektivní :D Hlavně že to stojí 90 Kč :D
TuneTamasha
TuneTamasha - Před 11 hodinami
Ještě jejich cookies a dorty :D Btw v prvních letech nabízeli také klasické donuty :)
dagondrive
dagondrive - Před 11 hodinami
Předražený šhity :D
Josef Libal
Josef Libal - Před 11 hodinami
Kamarade, ja mam KFC rad, ale nevim co a kolik veci v cem maji, ale pro me to funguje jako universalni Gutalax, po kterym me i druhy den pali kukatko...
Andie Smile
Andie Smile - Před 11 hodinami
Starbucks aneb kavárna pro hloupé a zazobané lidi :)
Petr Pan
Petr Pan - Před 11 hodinami
Jsem ochotnej dát 350,- za oběd, když je absulutně dokonalej a vydatnej. Hodnocení 1 - 9,5 má k dokonalosti daleko. Dosatat za stovku zákusek jako za 20 z obchoďáku, tak mě odtáhne ostraha. Radši tam nepůjdu. :-D
Martin Stolz
Martin Stolz - Před 11 hodinami
Starback je v pohodě kdyz mas západní peníze 😁 a nejlepsi jw kombinace zapadni ceny a východní kvalita 😊
Happyn 2nd channel
Happyn 2nd channel - Před 12 hodinami
Proc jsou v ceskem starbucksu snad nejvyssi ceny na svete? Vsak v Anglii holky od nas stalo Kafe 2,50£ a tady pernikove latte za kilo? Se asi posrali. A to jídlo? To je fakt strasny. Ten chleba si udelam rano uplne stejnej, kdyz nestiham, tak tam nahazim, co mam po ruce a dam za to polovinu penez. A ne, kdyz jsem si to objednal, tak tam rajce nebylo. Nezlobte se na me, ale tohle je zlodejna. Radsi delejte to Kafe a delejte zakusky, které vam jdou, nez se srat do ,,sandwichu" apod. Ach, snad uz je to vsechno.
Jerry9997
Jerry9997 - Před 12 hodinami
Zajímavé domů ti to dovezou, ale ke stolu v restauraci ne. Kolem Starbucks chodím vždy obloukem, radši zajdu do jakékoliv jiné kavárny. Když koukám na jejich nabídku na Dáme jídlo, ani nemají v nabídce žádný teplý nekávový nápoj. V každé kavárně, kterou jsem navštívil, nejenom měli na výběr spoustu nekávových teplých i studených nápojů, ale i čaj v sypané variantě či alkoholické nápoje. 89 Kč za obyčejný chleba se šunkou a sýrem, to ať se jdou vycpat. Mám oblíbenou kavárnu, kde si za trochu nižší cenu koupíš o dost lepší jídlo. I kdybych byl milionář, budu si vybírat, komu své peníze dám. Asi přemýšlím trochu více do hloubky než ty a peníze utratím raději někde, kde si myslím, že to dělají dobře. A díky tobě vidím, že dobře dělám a nikdy tam nevkročím.
Nela Hodečková
Nela Hodečková - Před 12 hodinami
Bezva video. Ale jedna věc, co mají s tím krajním kouskem rajčete dělat? Plýtvaní potravinami je teď docela v kurzu a mě nenapadá nějaké lepší racionální řešení, nepřijde mi to jako nějaká velká tragédie. Ty ceny jsou ale hrozný, to uznávám. 😃
linda vlčková
linda vlčková - Před 12 hodinami
Ty muffiny se daji koupit v Tescu i Albertu 😁
Jméno Nepotřeba
Jméno Nepotřeba - Před 12 hodinami
Zajímala by mě podobná recenze na CrossCafé 😊
Jirkis
Jirkis - Před 12 hodinami
Proč se tady každý zaobírá chlebem se šunkou a sýrem za 90KČ vždyť tam jsou i jiné bomby vafle 40KČ a máslový croissant 40KČ co v Albertě stojí 8,90KČ a nějaký koláček za 59KČ co v každém supermarketu stojí 34KČ až 40 KČ 12 kusů a o “vánočním” caffé za 109KČ se nebavím , ale nic proti starbucks chápu lidi co tam chodí někomu prostě předražená káva chutná každý není prasák jako já který si radši koupí b-smart v KFC, než máslový croissant.
Matty Games4
Matty Games4 - Před 13 hodinami
Zkus freshcorner
Lea
Lea - Před 13 hodinami
"Sladký veci nechci vidět aspoň měsíc" - tak daj vedieť ako dlho ti to vydržalo 🍩🍰🍪
Jana Kamenickova
Jana Kamenickova - Před 13 hodinami
Děkuji za starou váhu
messchr
messchr - Před 13 hodinami
:D Proč bych měl platit 89 Kč za chleba se šunkou a sýrem ? :D WTF
duracellel
duracellel - Před 13 hodinami
Co je s tím rajčetem špatně??
hunter640
hunter640 - Před 13 hodinami
jako každej nadává na cenu a to chápu, taky si člověk musí uvědomit že tohle je starbucks. Menu s chlebem se šunkou za 119 jde sice bych si radši dal zákusek a kávu v místní kavárně a měl ještě na B-smart ale to je věc druhá XD
juicy man
juicy man - Před 13 hodinami
naštěstí si od nich nic nekupuju je to jen předražené nic..... asi tak
I Miss Peep
I Miss Peep - Před 13 hodinami
Já mám rád Karbenátek v housce
David Mistrovský
David Mistrovský - Před 13 hodinami
7:07 tohle jsem dostával do školy ke svačině
I Miss Peep
I Miss Peep - Před 14 hodinami
Ve SB jsem nikdy za skoro 16 let nebyl radši si dám chleba s gothajem 😂
Lukáš Ryšavý
Lukáš Ryšavý - Před 14 hodinami
Co jsem si odnesl z videa: - že na muffiny se oplatí zajít, hlavně ten čokoládový - že pojem "sendvič" u mě nabral jiných rozměrů a to jsem si myslel, že je jen z toustového chleba :D ale inspirace dobrá na takovou zajímavou chlebovou večeři :)
Enter6210
Enter6210 - Před 14 hodinami
To s tím rajčetem už je vážně trapné hele
Šárka Fleková
Šárka Fleková - Před 14 hodinami
Rajče: existuje JdemeŽrát: oni věděli, komu to vezou :O 😄
hekynen
hekynen - Před 14 hodinami
Za lepeňák se šunkou a sýrem 9 pětek.. Jo, tomu říkám byznys plán! Něco jako bio.. ;-) Kdyby v tom byl aspoň řízek... :)
Timmi
Timmi - Před 14 hodinami
To zase něco vymysleli 😅
Já Já
Já Já - Před 14 hodinami
Zkus ochutnat jídlo z Ikea.
Martin Ď
Martin Ď - Před 14 hodinami
Hej, jasne dobre jedlo jem TUC
Pavel Ulman
Pavel Ulman - Před 14 hodinami
Upřímně jsem čekal jiný vizuální provedení sendvičů než dva plátky chleba 🙂, pravda aspoň je to značkový chleba .
Jiri Kosek
Jiri Kosek - Před 14 hodinami
Tvl.. 18.30.. stara odlezela vafle. To je hlaska videaaa
Michal K.
Michal K. - Před 14 hodinami
Přeložený ceník: :D káva......110 Kč Chleba se šunkou a sýrem... 90 Kč Chleba s kousky kuřete a slaninou... 100 Kč Jablečná šťáva s příchutí manga... 40 Kč Croissant z Albertu...... 40 Kč 1 kousek Muffinu..... 60 Kč Polotvar skořicové rolky..... 70 Kč 1 kousek suchého Wafle..... 40 Kč Kousek čokoládové buchty..... 60 Kč 2 máslové sušenky...... 30 Kč Tofík..... 40 Kč Kousek čokolády....... 30 Kč
Erik Večeřa
Erik Večeřa - Před 14 hodinami
Hype 200tisic do Vánoc
Gejza Tv
Gejza Tv - Před 14 hodinami
200K sub is near CG BRO
Aethain
Aethain - Před 15 hodinami
90kč za chleba se salámem, a to se vyplatí Bobe :D
Pepik Odvedle
Pepik Odvedle - Před 15 hodinami
Skvělá a moc povedená recenze. Je mi aspoň teď mnohem víc jasné, že do nějaký týhle kraviny opravdu nikdy jít nechci. V začátku videa s těma chlebama jsem myslel, že ty ceny sis snad vymyslel, že není možné aby někdo takhle okradal své zákazníky, ale ne! Ono to je to opravdu pravda 😔
Veronika Kuciakova
Veronika Kuciakova - Před 15 hodinami
neviem čo maju natu vahu ked tie cisla tam boli pekne vidieť
Radek Daniel
Radek Daniel - Před 15 hodinami
18:01 to je i v ikei podobny a rozhodne lepsi :D
FAFY 41
FAFY 41 - Před 15 hodinami
Kámo ty si strihas sám nebo...
Veprik
Veprik - Před 15 hodinami
Jako chapu ze maloco je tak pozerska zalezitost jako Starbucks, ale ze tam opravdu je nekdo ochotny dat za chleba s trochou syra a dvema platky sunky 90 korun, to je tedy naprosty masakr :DDD Vzdyt "vyrobni" cena nemuze byt vyssi nez 10 nebo 15 korun, neskutecne.
Mirka Bui
Mirka Bui - Před 15 hodinami
Sendviče chodí od externí firmy! Ve starbucksech se dělá na místě jenom kafe :)
alois trejbal
alois trejbal - Před 15 hodinami
Prý sandwich. Normálně nadávat na jiné věci ale když dostanete od Starbucks něco jiko by sandwich tak jste v klidu? Nechápu
Ann Polachova
Ann Polachova - Před 15 hodinami
Hrozně se vždycky těším na další videa! Ted si udelat rychle něco dobrého a jdu koukat 😁🍕🧀🍅❤️
Rici's CZ Gaming
Rici's CZ Gaming - Před 15 hodinami
drahý prože platíš za značku 😃
Roto83
Roto83 - Před 15 hodinami
už na začátku jsem si říkal "lidl síť obchodů, nikdy přece nemůže porazit nejznámější fast food na světě obzvlášť v oblasti burgrů" a stalo se :-)
Jan Sladký
Jan Sladký - Před 15 hodinami
dva krajíce chleba
Chi Tran Mai
Chi Tran Mai - Před 15 hodinami
Měli jsme s mým nejlepším přítelem a macandcheese bylo total vysušený, bez omáčky..masakr se to nedalo jíst...jsem velice zklamaná že jsme dali na vaši recenzi...
Tomáš Fryš
Tomáš Fryš - Před 15 hodinami
Ty ceny jsou fakt komedie 🤣
Dejna Vávrová
Dejna Vávrová - Před 15 hodinami
Ty karamelové vafle za 39,- vypadají přesně jako Tofík za 9,- 😀
Vojta Spilka
Vojta Spilka - Před 15 hodinami
Ano červená váha žije ano!!!!!!!!!!!!!!!!! 👍👍👍👍👍👍👍
Jiří Lepič
Jiří Lepič - Před 15 hodinami
sakra 39 kč za croissant... to si mohu koupit plněný za stejný peníze :D
Jakub Markl
Jakub Markl - Před 15 hodinami
Nevím proč, ale přišel jsi mi na začátku nějaký hrozně ospalý :D
Edie Sundial
Edie Sundial - Před 15 hodinami
Ahoj, zrovna s manželkou večeříme a smějeme se ti :-). Ty máš chleba se šunkou a čedarem za kilo a my máme za stejné peníze kuřecí prsa, rýži a zeleninu. A to mi zůstane ještě jedna menší porce na ráno.
Matěj Hráček
Matěj Hráček - Před 15 hodinami
Mam napad na video: u ar si sam burger z mcdonaldu a ohodnot ho :) (vim asi to neudelas :( )
Filip Dvořák
Filip Dvořák - Před 15 hodinami
Zachvíli 200 tisíc! 😁 Gratulace
Fire Fane
Fire Fane - Před 15 hodinami
Proto si dávám ve starbucksu jen kávu 😃😃
Roman Kubiš
Roman Kubiš - Před 16 hodinami
Starbucks aneb když máš peníze, Macbook se strašně důležitou prací ale neumíš si koupit ani chleba za dvacku a vložit mezi dva krajíce šunku :D no tohle jestli někdo vážně žere...
jana5596
jana5596 - Před 16 hodinami
tá oplatka s karamelovou náplňou stojí v Lidli 19 centov (5Kč) a správne sa má položiť na pohár s horúcim nápojom, ten karamel sa roztopí a vtedy to chutí najlepšie :)
Jiří Brožek
Jiří Brožek - Před 16 hodinami
Tvá účtenka mi šla dát do Účtenkovky :D Za to ti musím dát follow ačkoliv to zpravidla nedělám.
fanušik všetkeho dbreho jedla proste som hladni
fanušik všetkeho dbreho jedla proste som hladni - Před 16 hodinami
NA 200k ODOBERAŤELOU SA OHOLÍŠ KDO CHCE TUTO CHALENGE